Неділя, 09 серпня, 2020

На Прикарпатті оголошено конкурс на кращу інвестиційну пропозицію з розвитку туристичної, рекреаційної та спортивної інфраструктури Кар

Днями своїм черговим розпорядженням голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк утворив Організаційний комітет з проведення конкурсу щодо визначення кращої інвестиційної пропозиції з розвитку туристичної, рекреаційної та спортивної інфраструктури Карпатського регіону Івано-Франківської області та затвердив Положення про проведення цього конкурсу.

Як зазначено у розпорядженні, конкурс проводитиметься «з метою ефективного використання природного потенціалу і належного розвитку спортивної, рекреаційної та туристичної інфраструктури території Карпатського регіону Івано-Франківської області».

Виконання даного розпорядження покладено на головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації. Контроль за виконанням покладено на заступника голови облдержадміністрації Руслана Гусака.

Довідково
Конкурс проводиться в межах підготовки схеми планування території Карпатського регіону Івано-Франківської області, який включає в себе Косівський, Коломийський, Верховинський, Надвірнянський, Богородчанський, Долинський, Рожнятівський райони та місто Яремче.

До участі в цьому конкурсі приймаються інвестиційні пропозиції, реалізація яких передбачається, або здійснюється на території Карпатського регіону Івано-Франківщини. Інвестиційні пропозиції мають бути спрямовані на розвиток туристичної, рекреаційної та спортивної інфраструктури вищевказаних районів. При розробці інвестиційних пропозицій слід враховувати економічні, географічні, екологічні, історичні, етнічні та культурні традиції, а також основні вимоги Міжнародного олімпійського комітету щодо розвитку спортивної інфраструктури для проведення Зимових Олімпійських ігор 2022року в Карпатах.

Завдання конкурсу - виявити перспективні пропозиції з розвитку регіональної інфраструктури з метою вивчення їх доцільності, врахування під час подання інвестиційних пропозицій потенційним інвесторам та створення спортивно-туристичної інфраструктури України, здатної прийняти Зимові олімпійські ігри 2022 року.

Конкурс є відкритим; відбір інвестиційних пропозицій базується на принципах рівності та об'єктивності. Учасниками конкурсу можуть стати підприємства будь-якої форми власності, а також фізичні особи-підприємці.

До складу Оргкомітету конкурсу входять: заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак, начальники головних управлінь економіки, містобудування та архітектури, з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій, регіонального розвитку та будівництва, у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Координацію проходження інвестиційних пропозицій на всіх стадіях конкурсного відбору, підтримку проведення Конкурсу здійснює оргкомітет.

Косівщина - Новини Гуцульщини