Субота, 15 серпня, 2020

19 січня на Буковелі V всеукраїнський фестиваль моржів

Новини та події | 2012-01-17 09:00:38

19 січня на Буковелі V всеукраїнський фестиваль моржів 19 січня 2012 року на Йордан в час, коли вода набирає магічної сили, даруючи людині силу, здоров’я, добрий настрій та формуючи силу волі, в гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться П’ятий всеукраїнський фестиваль моржів, в якому візьмуть участь любителі зимового купання чи не з усіх регіонів України та з-за кордону.

У програмі святкове Богослужіння та освячення води, урочисте відкриття Фестивалю, купання моржів, нагородження учасників дипломами та сувенірами.

Гостей Фестивалю пригощатимуть справжнім козацьким кулішем, приготованим на відкритому вогні у 150 літровому казані.

На відпочиваючих також чекає насичена культурно-розважальна програма за участю Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія»

На попередньому четвертому Фестивалі у моржуванні взяло участь більше любителів зимових купань, ніж у всіх попередніх фестивалях, - 500 осіб! Наймолодшою учасницею стала п’ятирічна Анастасія Данилишин (м. Івано-Франківськ). До українських моржів долучилися й сміливці з Білорусії, Росії та Казахстану.

П’ятий всеукраїнський фестиваль моржів в ТК «Буковель» обіцяє бути цікавим, веселим і, головне, дарувати здоров’я. У здоровому тілі – здоровий дух! Приєднуйтесь!

Партнери Фестивалю - розважальний центр «Бука», ресторан «Козачок» та ТМ «Хортиця».

Місце проведення: туристичний комплекс «Буковель»,

с. Поляниця, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області.

Збір учасників 14 січня 2012 року о 12.30 год. біля центрального буковельського озера.

Заявки про участь у Фестивалі просимо подати до 18 січня 2012 року за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Косівщина - Новини Гуцульщини