Вівторок, 14 липня, 2020

Буковель запрошує на етнофестиваль До Василя на Василя

Новини та події | 2012-01-11 16:00:44

Буковель запрошує на етнофестиваль До Василя на Василя 14 січня 2012 року в гірськолижний курорт «Буковель» в гості до пана Василя на свято Св.Василя та святкування старого Нового року зусібіч з’їдуться найкращі Маланки Карпат: хто санями, хто возами, а хто - й іншими транспортними засобами…

Привезуть вони в подарунок «Маланку» - театралізоване народне дійство, дзвінкоголосі колядки і щедрівки та щирі віншування.

А пан Василь під відкритим небом у великому чавунному казані приготує для всіх гостей найбільший в світі смачний гуцульський банош зі шкварками, грибами, бринзою, маючи намір встановити новий кухарський рекорд, щоб потрапити до «Книги рекордів України» та «Книги рекордів ТК «Буковель».

А ще іменинник та організатор етнофестивалю обіцяє влаштувати веселу гуцульську забаву з народними гуляннями, залицяннями, ворожіннями, заклинаннями, частуваннями, піснями та танцями під чарівні звуки скрипки та цимбал.

До участі у Фестивалі запрошуються фольклорно-етнографі колективи, «Маланки», солісти, ансамблі, хорові колективи та всі ті, хто бажає прославити Бога різдвяними піснеспівами, колядками та щедрівками. Усі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами та сувенірами.

Місце проведення фестивалю: туристичний комплекс «Буковель», с.Поляниця, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області.

Збір учасників 14 січня 2012 року о 12.00 год. біля центральної рецепції.

Заявки про участь у фестивалі просимо подати до 12 січня 2012 року за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор фестивалю: арт-менеджер ТК «Буковель» Василь Волочій 067 – 342 – 87 – 69, 099 – 058 – 58 – 25

Початок веселої забави о 13.00 год. біля центральної буковельської ялинки (витяг №2, кафе «Бугіль»).

Косівщина - Новини Гуцульщини