Четвер, 16 липня, 2020

У Космачі відкрили дільницю швидкої медичної допомоги

Новини та події | 2012-01-04 14:00:07

У Космачі відкрили дільницю швидкої медичної допомоги Мешканці селища Космач та навколишніх населених пунктів відтепер отримуватимуть якісніший і оперативніший медичний захист. У високогірній частині Косівщини відкрито нову дільницю швидкої допомоги. В зоні обслуговування мобільних лікарів буде приблизно 12 тисяч населення.

Раніше, аби надати цим горянам якнайшвидшу допомогу вдома, медикам, доводилося долати пішки до 14 кілометрів. А ще пів року тому стояло питання про закриття Космацької дільничної лікарні і переведення її в статус амбулаторії. Відтак мешканці не лише цього села, а й сусідніх Брусторів, Прокурави і Шипоту могли взагалі залишитися без якісної медичної допомоги.

Однак на захист інтересів гірських жителів став місцевий представник у Верховній раді — Василь Чуднов. Обранцю вдалося відстояти збереження важливого соціального закладу, і в подальшому — його розширення.

На досягнутому народний депутат зупинятися не збирається. У 2012 році медицина селища Космач сподівається на отримання сучасного рентген-апарату.

Косівщина - Новини Гуцульщини