Вівторок, 07 липня, 2020

Минулої доби на Івано-Франківщині виникло 9 пожеж, 1 особа травмована

З початку року на території Івано-Франківщини зареєстровано вже 19 пожеж. Як повідомили «Західному полюсу» в Центрі пропаганди УМНС в області, за минулу добу на Прикарпатті виникло 9 пожеж, в яких одна особа була травмована.

2 січня о 14:00 в селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району виникла пожежа в приміщенні двоповерхової адміністративної будівлі гуртової бази. Вогнем знищено покриття споруди та пошкоджено приміщення другого поверху. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Того ж дня в обласному центрі по вулиці Івасюка з невстановленої поки що причини сталася пожежа дерев'яного сараю. Внаслідок пожежі знищено будівлю.

2 січня в селі Небилів Рожнятівського району на одному з обійсть виникла пожежа дерев’яної літньої кухні. Вогнем знищено перекриття споруди, півтонни грубих кормів та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Того ж дня о 21:30 год. в селі Космач Богородчанського району на одному із приватних подвір'їв з невстановленої поки що причини виникла пожежа комплексу дерев’яних господарських будівель. Внаслідок пожежі знищено стодолу, 1 т грубих кормів та речі домашнього вжитку, які знаходились в приміщенні стодоли, пошкоджено покрівлю та стіни стайні. На пожежі травмувався 33-річний чоловік. Потерпілого було госпіталізовано в Богородчанську центральну районну лікарню.

Минулої доби працівникам оперативно-рятувальних підрозділів області доводилося чотири рази виїжджати на гасіння загорань сухої трави в населених пунктах Долинського та Рожнятівського районів.

Косівщина - Новини Гуцульщини