Середа, 08 липня, 2020

На Прикарпатті міліція затримує автомобілі, які перевозять ялинки без документів

У рамках проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Ялинка» працівники міліції в Івано-Франківській області протягом останньої доби задокументували 4 правопорушення, пов’язані з фактами перевезення і реалізації ялинкових дерев.

Зокрема, увечері на дорозі у Снятинському районі наряд ДАІ затримав автомобіль «Мерседес-Віто», в якому перевозили 100 ялинок. 32-річний водій на час перевірки не мав жодних документів, які б засвідчували про походження зрубаних хвойних дерев. Автомашину доправлено на штрафмайданчик, правоохоронці з’ясовують питання законності перевезення новорічних ялинок. Без належних документів на перевезення 7 ялинок рухався вантажний автомобіль і в Рожнятівському районі. На дорозі у цьому ж районі затримано «Жигулі», 50-річний водій яких так само не подбав про належне оформлення документів на 6 ялинкових дерев.

Тим часом на ринку в райцентрі Рогатині група працівників міліції задокументувала факти незаконної реалізації ялинок, яку здійснював 40-річний мешканець Косівського району. Чоловік продавав ялинки, на які не мав жодних документів. У нього вилучено 6 деревець, проводиться перевірка.

Косівщина - Новини Гуцульщини