Субота, 11 липня, 2020

На Прикарпатті злодій обікрав оселю священика

В Косівський райвідділ міліції на Івано-Франківщині зателефонував священик і повідомив про те, що обікрадено його оселю. На місці події правоохоронці дійсно зафіксували факт незаконного проникнення шляхом розбиття вікна. З будинку зникла певна сума грошей, в тому числі євровалюта і долари США, а також ще декілька речей. Що характерно, злодія не зацікавили ювелірні вироби.

25-річного чоловіка міліціонери затримали на ринку в селищі Кутах Косівського району, де він торгував нехитрими новорічними атрибутами – гірляндами, масками, ялинковим «дощиком».

Як розповів paralleli перший заступник начальника косівської міліції Ігор Візнюк, після скоєння крадіжки зловмисник перебував у Чернівецькій області, де на викрадені гроші накупив різноманітного краму для продажу на ринку, а для себе придбав новий костюм. Підозрюваний у злодійстві не витратив лише чужоземні гроші – зараз у нього вилучено 25 доларів і 100 євро, поцуплених з чужого помешкання. Крім того, у зловмисника вилучено рушник, якого священик використовував при проведенні обрядів. Але найцікавішою знахідкою правоохоронців стала звичайна рукавиця. Під час крадіжки кримінальник викрав пару рукавиць,  однак коли вибирався з розбитого вікна, то одну рукавицю мимоволі загубив у хаті. Тепер, як мовиться, пара рукавиць у комплекті.

Проти затриманого порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Суд санкціонував арешт підозрюваного, зловмисникові загрожує тюремне ув’язнення на строк від 3 до 6 років.

Косівщина - Новини Гуцульщини