Четвер, 16 липня, 2020

Кращу сільську бібліотеку визначили на Прикарпатті

З лютого по грудень в області тривав конкурс на кращу сільську бібліотеку 2011 року, ініціатором якого виступила Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. Франка.

На першому етапі в ньому взяло участь 643 таких осередків просвітництва на селі. До заключного представлено матеріали на заклади із 17 централізованих бібліотечних систем, інформує Обласне радіо.

Сьогодні відбулося нагородження переможців. Найвищою нагородою — гран-прі журі відзначило бібліотеку-філію селища Кути Косівської центральної бібліотечної системи, завідувач Марія Юркевич. Також були присуджені два перші, три другі і два треті місця. Ще ряд установ були відзначені за конкретними напрямками: кращу краєзнавчу роботу, краще обслуговування користувачів з обмеженими фізичними можливостями, за кращу бібліотеку-музей.

Цей конкурс на майбутнє буде традиційним. Організатори планують розширювати його тематику. Не обмежуватися лише сільськими закладами, а підключати до огляду роботи міські бібліотеки, дитячі, юнацькі.


Читайте також: The stainless steel tubing

Косівщина - Новини Гуцульщини