Вівторок, 07 липня, 2020

Викрадену новорічну продукцію повернули законному власнику

На початку жовтня цього року у Косівський райвідділ міліції із заявою про крадіжку звернувся місцевий приватний підприємець. Як повідомив заявник, вночі до його складського приміщення шляхом зламу замка проникли невідомі зловмисники та викрали 140 ящиків із новорічним «дощиком». Збитки, заподіяні майновим посяганням, підприємець оцінив в шістдесят тисяч гривень.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міліції отримали інформацію про те, що на одному з ринків району реалізовується ймовірно викрадена продукція. Даний факт знайшов своє підтвердження. За підозрою у вчиненні крадіжки правоохоронці затримали трьох молодих місцевих жителів 21-23-річного віку. В подальшому з’ясувалося, що зловмисники винайняли вантажний мікроавтобус і в два заходи вивезли з чужого складу всю продукцію. Викрадений «дощик» співучасники скоєння крадіжки довго не могли продати. Зрештою, таки домовилися реалізувати новорічні прикраси на ринку у селі Рожнові, отримавши за продукцію 58 тисяч гривень.

Відносно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникнення у житло, інше приміщення чи сховище).  Санкцією цієї статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Правоохоронці вилучили викрадену продукцію і повернули його підприємцеві. Отже, завдяки працівникам міліції чоловік матиме змогу продати продукцію та отримати прибуток.


Читайте також: Відпочинок в Карпатах: Буковель, Славське

Косівщина - Новини Гуцульщини