Середа, 08 липня, 2020

Відпочинок у Карпатах: гірськолижні курорти або Косів.

Мабуть самі відомі курорти Карпат – Славське та Буковель. Це – символ гірськолижного відпочинку України. Тут Ви знайдете сучасні підйомники, комфортабельні готелі та розвинутий сервіс. Але тут Ви не знайдете дух Карпат, той колорит та ауру гір.

Косівщина - це та частини Карпат, яка не тільки зберегла карпатський та гуцульський дух але розвиває його та пропагує. У Косові Ви зможете поринути у гуцульську культуру, а на його базарі купити оригінальні витвори народної творчості. Тут Ви знайдете справжній дух Карпат. Тобто, відпочиваючи в Буковелі або Славському, не забудьте відвідати Косів.

На Косівському базарі продають не тільки сувеніри, але й крам, який пригодиться у побуті - шкіряні паски, кінна упряж, кошики, плетені із лози тощо. Багато товарів - справжні витвори мистецтва – різьблені шкатулки і тарілки, вироби з кераміки, а вишиванку потрібно купляти власне у Косові. А ось рушники або постіль – це частинка Карпат, яка буде з Вами довгий час, та навіть у мегаполісах сонячним промінцем з Карпат буде освітлювати Ваше приміщення.

Відпочинок у Карпатах зимою – це гірськолижні спуски, сауна та гарячий узвар. Щира доброзичливість та гостинність газд. Свіже та чудодійне повітря. Комфорт та затишність готелів. Але тільки відвідування центру гуцульської культури наповніть Вашу душу теплом, яке буде зігрівати Вас довгий час!

Косівщина - Новини Гуцульщини