Середа, 08 липня, 2020

В Івано-Франківську знову горять підвали

Понеділок, 12 грудня 2011 10:14

Нещодавно повідомлялось про загорання сміття в підвалі однієї з багатоповерхівок на вулиці Галицькій. 10 грудня ситуація повторилась. На цій вулиці виникла пожежа в підвалі житлового будинку. Вогнем було знищено сміття на площі 5 квадратних метрів. Під час гасіння пожежі бійцями МНС врятовано двох осіб без постійного місця проживання. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Того ж дня в селі Довпотів Калуського району на одному з обійсть виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено дерев’яні конструкції даху та покриття споруди, 6 т грубих кормів, пошкоджено господарський реманент. Причина виникнення пожежі встановлюється.

В ніч проти 11 грудня в селі Рожнів Косівського району з невстановленої поки що причини сталася пожежа в одному із житлових будинків. Під час гасіння пожежі бійцями МНС врятовано 71-річного домогосподаря. На місці пожежі літній господар помешкання отримав термічні опіки тіла. Потерпілого госпіталізовано в Косівську центральну районну лікарню. Вогнем знищено 20 квадратних метрів покрівлі та перекриття будинку, пошкоджено домашнє майно.

З початку року на території Івано-Франківщини зареєстровано 1606 пожеж, у вогні загинуло 63 особи, з них 3 – діти.

Джерело: Правда.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини