Вівторок, 07 липня, 2020

Завершальний акорд проекту «Затанцюй по-українськи!»

Завершальний акорд проекту «Затанцюй по-українськи!» Вчора, 8 грудня, в холі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника відбулося завершальне заняття серії безкоштовних майстер-класів з українських автентичних весільних танців.

В наш час популярними стають танці різних народів світу. На жаль, молоді українці недостатньо обізнані з народними українськими танцювальними традиціями, зокрема із весільними танцями, такими як «полька», «вальс», «гуцулка» та інші. Ця проблема більшою мірою притаманна міській молоді, адже в селах весільні традиції в основному ретельно зберігаються і підтримуються.

З метою популяризації українських народних танців та поширенню здорового стилю життя серед молоді представниками Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому спільно із Студією етнічного танцю “MiAmore” був створений проект «Затанцюй по-українськи».

Довідково
Молодіжний проект «Затанцюй-по українськи» стартував 12 жовтня вивченням весільної польки. На протязі наступних 4 занять, які проходили із періодичністю у 2 тижні, усі охочі мали змогу вивчити основні рухи таких весільних танців, як гуцулка, коломийка та «Прикарпатський народний». На кожному занятті було присутньо у середньому 60-70 людей. Середній вік учасників становив 21 рік.

Косівщина - Новини Гуцульщини