Вівторок, 07 липня, 2020

Сьогодні в Івано-Франківську пройде завершальний акорд проекту quot;Затанцюй по- українськи quot;

Сьогодні у Франківську відбудеться завершальне заняття серії безкоштовних майстер-класів з українських автентичних весільних танців. За словами організаторів, у наш час популярними стають танці різних народів світу. На жаль, молоді українці недостатньо обізнані з народними українськими танцювальними традиціями, зокрема із весільними танцями, такими як «полька», «вальс», «гуцулка» та інші.

«Ця проблема більшою мірою притаманна міській молоді, адже в селах весільні традиції в основному ретельно зберігаються і підтримуються», — наголошують організатори майстер-класів. Організатори сподіваються, що цей проект допоміг жителям міста відчути приналежність до української танцювальної культури та дав наснаги і упевненості не боятися танцювати на весіллях.

Молодіжний проект «Затанцюй по-українськи» стартував 12 жовтня вивченням весільної польки. На протязі наступних 3 занять, які проходили із періодичністю у 2 тижні, усі охочі мали змогу вивчити основні рухи таких весільних танців, як гуцулка, коломийка та «Прикарпатський народний». На кожному занятті були присутні у середньому 60–70 людей, більше аніж очікували організатори (25–50 людей). Середній вік учасників становив 21 рік.

Організатори сподіваються, що цей проект допоміг жителям нашого міста відчути приналежність до української танцювальної культури та дав наснаги і упевненості не боятися танцювати на весіллях. Початок о 18.00 в холі ПНУ.

Джерело: Агенція новин Фirtka.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини