Вівторок, 07 липня, 2020

10 тисяч за мелене маковиння і перспектива чергового тюремного ув’язнення

53-річну мешканку Косівського району затримали співробітники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків після того, як вона у райцентрі Снятин знайшла покупця і реалізувала йому близько кілограма меленого маковиння.

Переслідуючи корисливу мету, косівчанка певний час шукала можливість продати маковиння. Причому, як з’ясували міліцейські оперативники, свій «товар» вона оцінювала настільки дорого, що дехто з потенційних клієнтів, почувши ціну, втрачав цікавість.

Хай там як, але зловмисниці таки вдалося вторгувати жадані гроші. За пакунок з маковинням вона отримала 10 тисяч гривень. Щоправда, тішилася тим недовго.

Як повідомив начальник ВБНОН УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Валерій Шнуренко, проти затриманої порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України (Збут наркотичних засобів у великих розмірах). За протиправні діяння жінці загрожує тюремне ув’язнення на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Прикметно, що раніше ця мешканка Прикарпаття вже тричі притягувалася до кримінальної відповідальності і щоразу за наркозлочини. Останнього разу її засуджували у 2004 році саме за збут наркотиків: жінка відбувала 2-річне ув’язнення. Затримана пояснює, що гроші були потрібні їй, щоб підтримати синів. Двоє дорослих синів тим часом перебувають у місцях позбавлення волі, куди потрапили так само за незаконні операції з наркотиками.

Джерело: Правда.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини