Середа, 08 липня, 2020

Івано-франківський «Удар» подарував малечі мандрівку до «Маєтоку Святого Миколая»

Напередодні Міжнародного дня інвалідів - 2 грудня депутати фракції «Удар-Громадський форум» прийшли підтримати та привітати учасників десятого ювілейного міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Діти та молодь з різними, іноді дуже тяжкими розладами здоров'я, зібралися на це свято, аби показали гостям фестивалю творчі роботи декоративно-прикладного мистецтва та чудовий концерт. Підготовані дітьми музичні та танцювальні номери вразили талановитістю і оптимізмом, та викликали щирі оплески залу.

«Більшість дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями – це обдаровані талановиті люди, але їм необхідна підтримка у розвитку їх творчих здібностей, стимул творити, можливість повірити в себе, у власні сили»,- зазначив у своєму привітанні голова Івано-Франківської міської організації партії «УДАР» Юрій Соловей.

На фестивалі кожен міг відчути себе співаком, танцюристом, спробувати себе в ролях, які були недоступні в повсякденному житті, і дійсно повірити в себе, свої сили. Адже для багатьох людей з обмеженими фізичними можливостями творчість є чи не єдиною можливістю самореалізації та спілкування з оточуючим світом.

Аби на ділі підтримати талановиту малечу івано-франківський «Удар» подарував підопічним Центру соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт» мандрівку до туристичного комплексу «Маєток Святого Миколая» в с.Пістинь, що на Косівщині.

Косівщина - Новини Гуцульщини