Понеділок, 25 травня, 2020

Книжки на новорічно-різдвяну тематику презентували у Музеї Гуцульщини і Покуття

Новини та події | 2011-12-02 14:00:52

Книжки на новорічно-різдвяну тематику презентували у Музеї Гуцульщини і Покуття «Книги, що дарують радість душі» - під таким гаслом видавництво «Свічадо» вже понад двадцять років допомагає людині віднайти себе в сім’ї та у сучасному світі загалом. Ідея назви видавництва до сьогодні не втратила свого первісного значення – віддзеркалювати світло Божої мудрості, відповідаючи на духовні потреби людини.

У Коломиї львівські видавці репрезентували два свої найновіші видання, присвячені зимовим святам. Як зазначила відповідальний редактор видання «Від Романа до Йордана» Мирослава Лемик, ця книжка допоможе відтворити давні зимові обряди й традиції святкувань як у релігійному, так і в побутово-обрядовому аспектах.

Про дивовижні й несподівані пригоди, які трапляються з дітьми під час Різдвяних свят, розповідають «Зимові історії для дітей» - оповідання та казки українських авторів, упорядковані Марією Чайкою.

Окрім цих двох книжок, представниця видавництва «Свічадо» Надія Уніят ознайомила присутніх з низкою інших видань для малечі. Це і розмальовки на різдвяну тематику, саморобки, які допоможуть оригінально прикрасити ялинку, християнські абетка та читанка… Місточком між мамою та її маленькою дитиною стане книжечка народних і авторських колискових «Люлі, люлечки», а всю родину об’єднає збірник «Вечорової пори», що вміщує молитви, колискові й цікаві оповіді на кожен день тижня для дітей та батьків.

Усі ці видання, наскрізь пронизані любов’ю до людей, усього українського, вічного, викликали жваве зацікавлення у присутніх, які того дня отримали не тільки великий заряд позитиву, а й поповнили домашні бібліотеки.

Нагадаємо, це вже друга така зустріч у Музеї. Вперше з виданнями «Свічада» коломиянами познайомилися минулого року.

Косівщина - Новини Гуцульщини