П'ятниця, 03 липня, 2020

На Косівщині завершено проект «Успішна громада – успішне село»

П'ятниця, 02 грудня 2011 10:03

30 листопада у с. Микитинцях, на Косівщині, завершився проект «Успішна громада – успішне село», який реалізовувався Громадянською мережею ОПОРА у партнерстві з Микитинецькою сільрадою за співфінансування в рамках Польської програми розвитку співробітництва Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2011 році.

У рамках проекту місцевою громадою облаштовано 5 відпочинкових зон, де гості села з насолодою зможуть проводити власний відпочинок. До чотирьох із них легко можна дістатись автомобілем. Шлях до однієї відпочинкової зони, що розміщена у наймальовничішому місці, звідки відкривається панорама на село і гори, туристам доведеться подолати пішки, але воно того варте, оскільки звідти відкриваються мальовничі краєвиди передгір’я Карпат.

Всі зони відпочинку розміщені поблизу річки чи лісу, облаштовані однією альтанкою, трьома столами просто неба і двома стаціонарними мангалами. Тому їдучи відпочити на природі, гості села вже не мають потреби брати з собою розкладні меблі чи мангал, які створюють незручності при транспортуванні, оскільки все вже на місці й чекає на них, пише Фirtka.

Косівщина - Новини Гуцульщини