Вівторок, 14 липня, 2020

Молодіжна адміністрація підвела підсумки осені

Середа, 30 листопада 2011 16:01

Минулого тижня Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області провела планову нараду Голів районних Молодіжних адміністрацій, на якій підвели підсумки роботи районних МА за вересень-листопад 2011 року та обговорили план роботи на грудень 2011 року.

Одним з головних питань було обговорення діяльності голів Молодіжних адміністрацій районів та активізація ними роботи молодіжних рад сіл, організація різнопланових спортивних, мистецьких та культурно-масових заходів. Прослухавши доповіді представників районних молодіжних адміністрацій, Ганна Крисюк подякувала за активну роботу протягом року всім присутнім головам та визнала незадовільною роботу окремих голів молодіжок, які окрім частих пропусків планових нарад, ігнорування участі в обласних заходах, та які не зявилися на підсумкову нараду в кінці року. І зініціювала написати звернення до голів райдержадміністрацій Богородчанського, Надвірнянського, Косівського районів та міста Яремче про переобрання нових голів молодіжок для якісної та ефективної подальшої співпраці і висловила сподівання на їхнє сприяння в цьому питанні та розуміння.

В середині грудня запланована планова підсумкова нарада річної роботи всіх голів МА районів за участю громадських організацій області, координаторів проектів та телепроектів, де буде презентовано діяльність роботи всіх МА районів та міст обласного значення, а також відзначено почесними грамотами та подяками найталановитіших та найактивніших молодих лідерів, буде погоджено попередній план роботи на 2012рік.

Джерело: Правда.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини