Середа, 15 липня, 2020

Визначено переможців першого фестивалю-конкурсу Гуцульського танцю

Понад 160 учасників різних вікових категорій зібрав перший фестиваль-конкурс Гуцульського танцю імені Ярослава Чуперчука і Василя Шинкарука, що пройшов на батьківщині славетних танцюристів — у селі Криворівня Верховинського району.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 10 колективів, з них 5 дитячих і 5 дорослих. Як інформує Обласне радіо, окрім верховинських, були також колективи з Коломийського і Косівського районів.

«Гран-прі» фестивалю-конкурсу отримав народний аматорський колектив Ілюків та Ванджураків села Віпче під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Ванджурака.

Серед дорослих колективів І місце зайняв танцювальний колектив БК с. Замагора, керівник Василь Маротчак. І місце у молодшій віковій категорії здобув зразковий танцювальний колектив «Гуцулята» БК с. Ільці, керівник Михайло Харук.

Нагороди та призи вручали члени журі конкурсу — представники районного відділу та обласного управління культури і мистецтв, навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Під час проведення фестивалю у фойє БК було також розгорнуто виставку фотографій та нагород колективів Ярослава Чуперчука та Василя Шинкарука, а народні умільці організували виставку виробів з бісеру, глини тощо.

Косівщина - Новини Гуцульщини