Середа, 08 липня, 2020

П’яний прикарпатець отримав ножове поранення

21 листопада о 03.00 год. в хірургічне відділення Косівської центральної районної лікарні, з діагнозом ножове поранення грудної клітки, доставлено 37-річного жителя смт. Кути Косівського району.

Як повідомили paralleli в управлінні з питань надзвичайних ситуацій ОДА, поранення чоловік отримав внаслідок нещасного випадку в стані алкогольного сп’яніння. Стан потерпілого середньої важкості.


Пані та панове, шукаєте хороший ресторан, де можна поїсти доброї їжі, відпочити ввечері, випити вина і посидіти в приємній компанії? Вам потрібен український ресторан, в якому готують улюблені вами страви? Думаєте, як би замовити банкет у ресторані? Напевно Ви вже обійшли багато закладів і не знайшли відповідного ресторану у Львові. Проходьте, гості дорогі, сідайте, кращий ресторан відкриває вам двері - ресторан львів меню.

Наш ресторан - це обличчя не тільки Львова, а й країни в цілому. Ми намагаємося здивувати гостей, запам'ятатися відвідувачам особливостями і пробудити бажання повернутися знову в наш ресторан. Львів, а точніше його кухня і особлива українська атмосфера досконало втілилися в оформленні, великому меню і привітній атмосфері нашого ресторану.

У нашому меню всі найяскравіші кулінарні шедеври української та світової кухні. У нас Ви скуштуєте чудові закуски, зігрієте душу справжнім борщем або соляночкою, закусите смачним м'ясом. Бажаєте рибку? Будь ласка. Ось і рибка вугри, дорадо, форель, від одного запаху якої хочеться заходити до нашого закладу. І важливо те, що під будь-який кулінарний шедевр Ви завжди знайдете у нас випити відповідний напій на Ваш смак. А велика карта вин країн світу тому підтвердження.

А втім переконайтеся самі! Відчуйте нетрадиційний погляд на традиційні речі - де атмосфера, меню і ціни на будь-який смак, привід і кишеню - а все разом тільки посилює апетит і підіймає настрій. Адже який з українських ресторанів обійдеться без традиційних страв нашої простої, але разом з тим вишуканої кухні.

Насолоджуйтесь життям, дорогі гості, і запам'ятайте хороших ресторанів багато - але найкращий серед них один!

Косівщина - Новини Гуцульщини