Понеділок, 13 липня, 2020

На Івано-Франківщині порушено понад 100 кримінальних справ за посіви маку

В Івано-Франківській області у цьому році міліція порушила понад 100 кримінальних справ за ознаками злочинів, передбачених ст. 310 «Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України. Про це УНН повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю облуправління міліції.

Під час розгляду цих справ, інформують міліціонери, суд об’єктивно кваліфікує незаконні дії правопорушників і виносить вироки відповідно до санкцій цієї статті. Єдине, на що можуть сподіватися підсудні, зазначає прес-служба УМВС, це те, що суд у більшості випадків дає можливість засудженому виправитися без ізоляції від суспільства.

Так, у Косівському районному суді завершено розгляд справи щодо звинувачення 37-річного мешканця району у незаконному вирощуванні 521 рослини конопель. Суд врахував, що підсудний щиро покаявся, позитивно характеризується за місцем проживання, має на утриманні неповнолітню дитину і призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим терміном на рік.

Ще дві аналогічні кримінальні справи розглянув Верховинський районний суд.

Згідно з вироками суду, двох жительок району, які незаконно вирощували на присадибних ділянках 1440 та 600 рослин маку також засуджено до позбавлення волі на 3 роки з випробуванням на 1 рік.

Косівщина - Новини Гуцульщини