Середа, 08 липня, 2020

Прикарпатський ансамбль «Гуцулія» став третім на конкурсі у Києві

Понеділок, 07 листопада 2011 13:35

У приміщенні Національного академічного театру опери та балету ім. Т. Шевченка у м. Києві відбувся конкурс кращих професійних хореографічних колективів України. ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії проводився за номінаціями А, В, С, L. У номінації С брали участь 14 професійних ансамблів пісні і танцю України.

Як проінформували «Західний полюс» в Управлінні культури ОДА, третє місце і звання лауреата у номінації С (професійні ансамблі пісні і танцю) рішенням журі присуджено Державному академічному гуцульському ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» (головний балетмейстер народний артист України Іван Курилюк).

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського проводиться раз на три роки, у три тури: перший – обласний, другий – регіональний, третій всеукраїнський та заключні гала-концерти. Фестиваль проводиться з метою збереження і розвитку народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, фіксації скарбів танцювального мистецтва України.

Косівщина - Новини Гуцульщини