Неділя, 05 липня, 2020

На Івано-Франківщині почастішали повідомлення про зникнення дітей

Першого листопада 51-річна мешканка Калуша зателефонувала в міліцію і повідомила, що пропав її семирічний внук. Повернувшись зі школи, хлопчик пообідав і пішов гуляти у двір. За якийсь час бабуся виглянула у вікно й не побачила внучка. Жінка покликала його з вікна квартири, але малий не відзивався. Тоді господиня набрала телефонний номер «102».

Невдовзі до будинку на вулиці Лесі Українки під’їхали працівники міськвідділу міліції, але до того часу заявниця вже сама розшукала внука. Виявилося, що першокласник грався на подвір’ї сусіднього будинку.

Уночі в Косівський райвідділ міліції звернулася мешканка села Лючки. Схвильована жінка повідомила, що її дев’ятирічна донька кудись пішла о десятій годині вечора. Поки в село добиралася опергрупа міліції, жінка подзвонила в райвідділ знову й сказала, що донька прийшла додому. Мовляв, дівчинка була в подружки й дивилася телевізор…

З початку цього року в органах внутрішніх справ Прикарпаття було вже зареєстровано 85 повідомлень про зникнення неповнолітніх. В усіх випадках встановили їх місцеперебування. Кожне повідомлення про пропажу дитини правоохоронці сприймають як надзвичайну подію, а тому відразу на нього реагують з залученням максимальних сил міліції.

За словами начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області майора міліції Алли Лемчак, працівники міліції негайно виїжджають на всі повідомлення про зникнення дітей. Якщо протягом доби не встановлено місце перебування дитини, то порушується кримінальна справа за фактом навмисного вбивства.

Джерело: Агенція новин Фirtka.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини