Понеділок, 03 серпня, 2020

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш

Новини та події | 2011-11-02 10:45:51

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах висловив пропозицію в рамках доопрацювання Податкового кодексу ввести податок на розкіш.

Це в першу чергу податок на нерухомість, особливо податок на розкіш. Це є у всіх державах, і при розумному підході з урахуванням реальної платоспроможності і рівня життя громадян нам необхідно такий податок вводити в дію, щоб не було, так би мовити, демонстративного споживання на тлі того, що багато людей відчувають погіршення свого життя”, - сказав Анатолій Кінах, пише Дело.

Кінах зазначив, що за допомогою податку на розкіш можна збирати суми податків набагато більші, ніж те, що намагаються взяти з дрібних підприємців з введенням Податкового кодексу.

Я впевнений, що в контексті вдосконалення Податкового кодексу потрібно звернути увагу на деякі чинники, які дають можливість поповнити державну скарбницю на порядок більше, ніж суми, які намагаються зібрати з тих же дрібних підприємців”, - прокоментував Кінах.

Як повідомлялось, наразі влада вивчає можливість додаткового оподаткування осіб, які мають великі прибутки, заявив президент Віктор Янукович.

Глава держави також додав, що великий бізнес має “допомагати країні в тих програмах, які сьогодні держава ще не здатна виконувати”.

Джерело: ТСН


В Івано-Франківську збудують "Дім студента"?

2011-11-02 17:46:49

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Зібрати під одним дахом молодіжний центр зайнятості, молодіжний бізнес-центр, представництво міжнародної організації “AIESEC”, студентську бібліотеку, інтернет-кафе, студентський інформаційний центр…
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 3 листопада

2011-11-02 17:40:52

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш У четвер в Івано-Франківській області буде сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній, Коломиї опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -2…0 градусів…
У Коломиї вшанували короля Данила

2011-11-02 17:15:47

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Книжково-ілюстративна виставка, присвячена 810-річчю з дня народження Данила Галицького, відкрилась у бібліотеці Національного музею Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.
Івано-Франківська обласна дитяча лікарня отримала медобладнання на суму 230 тис.грн

2011-11-02 17:00:32

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш 31 жовтня Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні офіційно передано медобладнання на загальну суму більше 230 тис.грн, яке закуплено за підсумками проведеної благодійної акції…
Коломийські депутати боролися з бідністю

2011-11-02 16:15:25

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Благодійну акцію по збору коштів для малозабезпечених сімей організувала газета “Коломийська правда” та відділ у справах дітей. Приурочили її Міжнародному Дню боротьби зі злиднями.
Івано-Франківськ прийматиме третій фестиваль імені Тараса Мельничука

2011-11-02 16:00:29

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Поети та письменники з віддалених куточків Прикарпаття, які послуговуються у своїй творчості місцевими діалектами, а також акули пера з усієї країни, завітають до Івано-Франківська.
У Коломиї змагалися гандболісти Прикарпаття, Закарпаття та Тернопільщини

2011-11-02 15:15:35

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш У фізкультурно-оздоровчому спортивному комплексі “Прикарпаття” м.Коломиї відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті єдиного на Івано-Франківщині олімпійського чемпіона Валерія Гасія.
У краєзнавчому музеї виставка до 93 річниці ЗУНР

2011-11-02 15:00:16

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Світлини, документи й газети, а також окремі предмети побуту… Усі ці експонати датовані 18-м-19-м роками минулого століття — періодом визвольної боротьби. У фондах музею зберігаються лише…
Припинено незаконну діяльність цеху по виготовленню товарів народного споживання

2011-11-02 14:40:32

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Податкові міліціонери Коломийської ОДПІ, в ході проведення оперативно-розшукових заходів по виявленню незаконного обігу товарів, викрили підпільний цех. В недобудованому приміщенні житель…
Відбулися останні у цьому році змагання картингістів

2011-11-02 14:15:02

Президент Українського союзу промисловців і підприємців запропонував ввести податок на розкіш Турнір Західного регіону зібрав спортсменів із 7-ми областей. Традиційно честь міста та Івано-Франківщини захищали і коломияни. Із заключних змагань сезону додому повернувся один призер.

Косівщина - Новини Гуцульщини