Четвер, 02 липня, 2020

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті

Новини та події | 2011-11-02 12:00:24

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті 31 жовтня делегація головних лікарів лікувально-профілактичних закладів області під керівництвом начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Олінійчука за попередньою домовленістю з головами Івано-Франківської та Закарпатської облдержадміністрацій побувала з офіційним візитом у Закарпатській області.

Керівники лікувальних закладів області відвідали та ознайомилися із діяльністю сучасних лікувальних закладів, які надають високоспеціалізовану медичну допомогу населенню Закарпатської області: обласним клінічним кардіологічним диспансером, обласним клінічним онкологічним диспансером, обласною клінічною інфекційною лікарнею, обласним клінічним центром нейрохірургії та неврології.

Члени делегації обговорили питання подальшої співпраці в галузі інтервенційної кардіології, кардіохірургії та нейрохірургії, онкології, сімейної медицини з керівництвом управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації.

Започаткована співпраця стане запорукою подальшого обміну досвідом між регіонами України з питань реформування галузі охорони здоров’я, навчання спеціалістів та розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини.

Джерело: Головне управління охорони здоров’я


В Івано-Франківську збудують "Дім студента"?

2011-11-02 17:46:49

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Зібрати під одним дахом молодіжний центр зайнятості, молодіжний бізнес-центр, представництво міжнародної організації “AIESEC”, студентську бібліотеку, інтернет-кафе, студентський інформаційний центр…
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 3 листопада

2011-11-02 17:40:52

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті У четвер в Івано-Франківській області буде сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній, Коломиї опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -2…0 градусів…
У Коломиї вшанували короля Данила

2011-11-02 17:15:47

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Книжково-ілюстративна виставка, присвячена 810-річчю з дня народження Данила Галицького, відкрилась у бібліотеці Національного музею Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.
Івано-Франківська обласна дитяча лікарня отримала медобладнання на суму 230 тис.грн

2011-11-02 17:00:32

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті 31 жовтня Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні офіційно передано медобладнання на загальну суму більше 230 тис.грн, яке закуплено за підсумками проведеної благодійної акції…
Коломийські депутати боролися з бідністю

2011-11-02 16:15:25

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Благодійну акцію по збору коштів для малозабезпечених сімей організувала газета “Коломийська правда” та відділ у справах дітей. Приурочили її Міжнародному Дню боротьби зі злиднями.
Івано-Франківськ прийматиме третій фестиваль імені Тараса Мельничука

2011-11-02 16:00:29

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Поети та письменники з віддалених куточків Прикарпаття, які послуговуються у своїй творчості місцевими діалектами, а також акули пера з усієї країни, завітають до Івано-Франківська.
У Коломиї змагалися гандболісти Прикарпаття, Закарпаття та Тернопільщини

2011-11-02 15:15:35

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті У фізкультурно-оздоровчому спортивному комплексі “Прикарпаття” м.Коломиї відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті єдиного на Івано-Франківщині олімпійського чемпіона Валерія Гасія.
У краєзнавчому музеї виставка до 93 річниці ЗУНР

2011-11-02 15:00:16

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Світлини, документи й газети, а також окремі предмети побуту… Усі ці експонати датовані 18-м-19-м роками минулого століття — періодом визвольної боротьби. У фондах музею зберігаються лише…
Припинено незаконну діяльність цеху по виготовленню товарів народного споживання

2011-11-02 14:40:32

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Податкові міліціонери Коломийської ОДПІ, в ході проведення оперативно-розшукових заходів по виявленню незаконного обігу товарів, викрили підпільний цех. В недобудованому приміщенні житель…
Відбулися останні у цьому році змагання картингістів

2011-11-02 14:15:02

Делегація лікарів Івано-Франківської області побувала в Закарпатті Турнір Західного регіону зібрав спортсменів із 7-ми областей. Традиційно честь міста та Івано-Франківщини захищали і коломияни. Із заключних змагань сезону додому повернувся один призер.

Косівщина - Новини Гуцульщини