Четвер, 16 липня, 2020

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011

Новини та події | 2011-10-28 10:00:12

У військових частинах Збройних Сил України проходять збори молодого поповнення призову “Осінь-2011” по завершенню яких молоді солдати в урочистій обстановці складуть Військову присягу.

Так, на Яворівщині Львівської області, в одній з військових частин Західного оперативного командування, де командиром підполковник Олександр Грищук, молодь під керівництвом досвідчених офіцерів та сержантів старанно опановує “ази” військової науки.

– На базі нашої частини такі збори проходять вже не перший рік, – розповів заступник роти молодого поповнення з виховної роботи майор Анатолій Коваль. – Тут створені всі умови, для того якомога швидше та ефективніше підготувати юнаків до подальшої військової служби, загалом, у зборах задіяно 72 військовослужбовця. На початковому етапі, після всебічного вивчення індивідуальних соціально-психологічних якостей молодих військовослужбовців та проведення комплексу психодіагностичних заходів щодо визначення їх стресостійкості та рішучості до дій у різних ситуаціях їх було розподілено по підрозділах. Хочу сказати, що ми багато уваги звертаємо саме на психологічну адаптацію молодих воїнів до у мов служби, адже після Присяги вони служитимуть у підрозділах, в яких проходять службу солдати та сержанти різних призовів. Крім того, у цих підрозділах займаються виконанням реальних завдань: несенням внутрішньої, чергової та патрульної служб, виконанням своїх функціональних обов’язку за посадою. Відповідно, весь уклад життя військовослужбовців буде підпорядкований саме цьому, – поділився майор Анатолій Коваль.

Нещодавні призовники завдяки налагодженому навчальному процесі в частині вже засвоїли основні навички, якими повинен володіти кожен справжній солдат: впродовж збору з ними проводяться заняття зі стройової, вогневої, правової, гуманітарної підготовкам. Відмінних результатів за попередніми підсумками досягли стрілець комендантського взводу роти забезпечення солдат Олег Гайворонський, водій автомобільного взводу роти забезпечення Ігор Кішечко, лінійний наглядач вузла зв’язку Олег Зарадюк.

Незабаром навчання залишиться позаду і зі зброєю в руках на святковому плацу перед обличчям свої рідних та близьких ці юнаки урочисто присягнуть на вірність Українському народові.

А поки, щоб не осоромитись перед ними, вони наполегливо запам’ятовують текст Військової присяги та вдосконалюють стройовий вишкіл.

Автор: Підполковник Віталій ІВАНОВ


На порятунок Тарасика Грабчука зібрано вже 82,3% коштів

2011-10-28 11:00:04

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 2119604 гривні. Такою є сума, зібрана станом на 27 жовтня батьками 3,5-річного івано-франківця Тарасика Грабчука на потреби лікування сина, який потерпає від страшної онкологічної недуги.
У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову "Осінь-2011"

2011-10-28 10:00:12

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 У військових частинах Збройних Сил України проходять збори молодого поповнення призову “Осінь-2011” по завершенню яких молоді солдати в урочистій обстановці складуть Військову присягу.
"Домівку" атакували хакери

2011-10-28 09:00:53

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 Інтернет-ресурс івано-франківського КП «Єдиний розрахунковий центр» Domivka.if.ua став жертвою хакерської атаки, - повідомив вчора директор підприємства Вадим Войтик.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на п'ятницю, 28 жовтня

2011-10-27 17:40:49

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 У п’ятницю в Івано-Франківській області буде переважно сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній опадів не передбачається. Температура повітря вночі…
Івано-франківську міліцію натравили на шапки

2011-10-27 17:00:15

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 Вулична торгівля сезонним товаром знову стала предметом невдоволення керівників міста. Якщо раніше говорили переважно про незаконну торгівлю окулярами та зважування, то зі зміною сезону…
"Мікрофон на вулиці": Що думають коломияни про вирок Юлії Тимошенко

2011-10-27 16:15:10

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 Останні політичні події в Україні, арешт та вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко сколихнув ввесь світ. Частина людей співчувають лідерці “Батьківщини”, частина погоджуються із суддею…
Гуцульське весілля покажуть на фестивалі "Весілля-фест"

2011-10-27 16:00:09

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 Відеоролик справжнього гуцульського весілля, знятого у селі Кривопіллі Верховинського району, покажуть 29 жовтня у Львові на фестивалі «Весілля-фест», що проходитиме…
Делегація Прикарпаття бере участь у президентській нараді

2011-10-27 15:40:35

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 27 жовтня делегація Івано-Франківщини на чолі з головою ОДА М.Вишиванюком перебуває у Києві на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини за участю Президента України В.Януковича.
Про ринки, гроші та воду говорили на засіданні виконкому Коломийської міськради

2011-10-27 15:15:55

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 Левову частку питань члени виконкому розглянули в ратуші. А от тему водопостачання та діяльності Коломийського водоканалу - на виїзді. Зокрема в Корничі, Княждворі та Шепарівцях.
В Івано-Франківську почнуться рейди спецкомісії "Водоканалу"

2011-10-27 15:00:27

У військових частинах проходять збори молодого поповнення призову Осінь-2011 КП «Івано-Франківськводоекотехпром» продовжує боротьбу з безобліковим користуванням послугами водопостачання та водовідведення в місті. Досить часто громадяни вважають…

Косівщина - Новини Гуцульщини