Неділя, 12 липня, 2020

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник

Новини та події | 2011-10-26 13:00:03

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник Апеляційний суд Івано-Франківської області сьогодні переніс слухання справи про побиття редактора газети «Коломийський вісник» Василя ДЕМ’ЯНІВА на 3 листопада. Про це кореспонденту УНІАН повідомив сам В.ДЕМ’ЯНІВ.

За його словами, колегія суддів перенесення засідання мотивувала трьома причинами: по-перше, не були доставлені на судове засідання підсудні, по-друге, змінено представника прокуратури, по-третє, призначено нового секретаря судового засідання.

Як повідомляв УНІАН, 10 жовтня апеляційний суд розпочав розгляд апеляції В.ДЕМ’ЯНІВА на рішення міськрайсуду у справі про його побиття. Потерпілий просив суд направити справу на дослідування у міліцію.

Прокуратура Коломиї також вважає, що вирок Коломийського міськрайонного суду підлягає скасуванню у зв’язку з істотними порушеннями кримінально-процесуального законодавства. Зокрема, прокуратура наголошує на тому, що «не з’ясовано умислу засуджених, спрямованого під час вчинення злочину щодо ДЕМ’ЯНІВА».

Прокуратура просить апеляційний суд скасувати вирок у зв’язку з невідповідністю висновків Коломийського міськрайсуду, викладених у вироку, фактичним обставинам справи, і направити справу на новий судовий розгляд в іншому складі суду.

23 березня 2010 року у Коломия Івано-Франківської області було вчинено замах на редактора газети «Коломийський вісник» В.ДЕМ’ЯНІВА. Потерпілий отримав складні черепно-мозкові травми і перелом ноги. Він пов’язує злочин із професійною діяльністю, а в міліції назвали напад побутовим пограбуванням.

19 квітня 2011 року Коломийський міськрайонний суд засудив учасників побиття В.ДЕМ’ЯНІВА до 4 та 7,5 років позбавлення волі.

Міліція об’єднала справу про напад на редактора газети в одне провадження із ще двома справами. Суд розглядав справу стосовно трьох осіб, двом з яких інкримінували побиття В.ДЕМ’ЯНІВА, при цьому усіх трьох звинувачували у пограбуваннях та інших хуліганських діях.

В.ДЕМ’ЯНІВ у своїй апеляції наголошував, що «справа розглянута судом поверхово, однобічно, з грубими порушеннями чинного законодавства України, все спотворено та не відповідає фактичним обставинам даної справи. Суд навмисно, щоб приховати недоліки досудового слідства, взяв до уваги тільки ті сумнівні докази, які були вигідні досудовому слідству та суду».

На переконання редактора газети, «засуджені особи не вчиняли проти нього злочинних дій, вони безпідставно притягнуті до відповідальності, їхня вина не доведена ні досудовим, ні судовим слідством».


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 27 жовтня

2011-10-26 17:40:40

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник У четвер в Івано-Франківській області буде сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній, Коломиї опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -2…+1 градусів…
Покинута коломийська котельня перетворилася на смітник

2011-10-26 17:15:32

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник Члени ОСББ «Одісей» на вулиці Хмельницького, 3 обурені тим, що поруч з їхніми оселями утворилося стихійне сміттєзвалище. В приміщення колишньої котельні громадяни звозять відходи…
У Коломию з'їхалися найкращі КВН-щики Західного регіону

2011-10-26 17:00:09

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник Третій відкритий турнір «Черес КВН» зібрав у писанковому місті команди з Теребовлі, Львова, Чернівців та міста Дубно, Рівненської області. Грали і господарі - комедійний дует «Дикі гуцули».
Карпатський ліс вкриватиме від негоди морпіхів

2011-10-26 16:40:29

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник Військовослужбовці першого Феодосійського батальйону морської піхоти отримали карпатський ліс, який піде на ремонт дахів казарм. До Криму було відправлено дерев’яні бруси та дошки.
У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна

2011-10-26 16:15:20

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник В Івано-Франківську незабаром зміняться перевізники з вивозу твердих побутових відходів. Про це повідомив вчора Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус.
Івано-Франківськ таки матиме власний центр сучасного мистецтва

2011-10-26 16:00:21

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник З початком тисячоліття про потребу такого закладу заговорили активніше. Однак проблема полягала у відсутності належного приміщення. Раніше — в Пасажі, потім тривалий час…
Земляні роботи в Івано-Франківську зупинять до весни

2011-10-26 15:40:56

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник Як повідомив керівник Муніципальної інспекції з благоустрою С.Кукула, виконком Івано-Франківської міськради прийняв рішення «Про впорядкування видачі ордерів на проведення земляних робіт».
Розпочався семінар "Вирішення екологічних проблем у малих містах"

2011-10-26 15:15:19

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник 25 жовтня розпочався трьох денний тематичний семінар «Вирішення екологічних проблем у малих містах» для посадових осіб місцевого самоврядування – міських, селищних голів, працівників виконкомів…
У Івано-Франківську презентували книгу про видатних українських науковців

2011-10-26 15:00:55

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник «Нехай не згасне світ науки» — назва нового видання про українських вчених, яке презентували у Івано-Франківську. Понад 150 нарисів, які свого часу стали матеріалом для радіопрограм…
Успішний початок прикарпатців на чемпіонаті світу з кікбоксингу

2011-10-26 14:15:29

Апеляційний суд переніс слухання справи про побиття редактора газети Коломийський вісник У Македонії почався чемпіонат світу з кікбоксингу у версії WAKO. На престижні змагання у складі збірної команди України вирушили двоє наших краян — Катерина Соловей та Артем Белов.

Косівщина - Новини Гуцульщини