Четвер, 02 липня, 2020

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися

Новини та події | 2011-10-26 14:00:37

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися. Імунологи наголошують: вакцинування — це майже стовідсоткова гарантія уникнути сезонного захворювання. Утім імунітет до вірусу пристосовується лише за два-три тижні після щеплення.

Ймовірний час масового захворювання на грип цього року припадає на листопад-грудень. Відтак робити профілактичні ін’єкції потрібно вже нині. Медпрепарати для цього в міську аптечну мережу завезли.

Однак відсоток людей, які хочуть вакцинуватися, констатують лікарі, — надзвичайно низький. Це переважно дорослі. Уберігати дітей від небезпечних недуг батьки звикли нетрадиційними методами профілактики. Відтак івано-франківці за рятівним щепленням не поспішають.

Забувати дідівські методи профілактики хвороби медики не радять. Однак наголошують — народне лікування під час піку захворювання суттєво не допоможе. В зоні ризику вагітні та люди із хронічними захворюваннями — їм вакцинуватися потрібно першочергово.


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 27 жовтня

2011-10-26 17:40:40

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися У четвер в Івано-Франківській області буде сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній, Коломиї опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -2…+1 градусів…
Покинута коломийська котельня перетворилася на смітник

2011-10-26 17:15:32

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися Члени ОСББ «Одісей» на вулиці Хмельницького, 3 обурені тим, що поруч з їхніми оселями утворилося стихійне сміттєзвалище. В приміщення колишньої котельні громадяни звозять відходи…
У Коломию з'їхалися найкращі КВН-щики Західного регіону

2011-10-26 17:00:09

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися Третій відкритий турнір «Черес КВН» зібрав у писанковому місті команди з Теребовлі, Львова, Чернівців та міста Дубно, Рівненської області. Грали і господарі - комедійний дует «Дикі гуцули».
Карпатський ліс вкриватиме від негоди морпіхів

2011-10-26 16:40:29

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися Військовослужбовці першого Феодосійського батальйону морської піхоти отримали карпатський ліс, який піде на ремонт дахів казарм. До Криму було відправлено дерев’яні бруси та дошки.
У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна

2011-10-26 16:15:20

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися В Івано-Франківську незабаром зміняться перевізники з вивозу твердих побутових відходів. Про це повідомив вчора Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус.
Івано-Франківськ таки матиме власний центр сучасного мистецтва

2011-10-26 16:00:21

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися З початком тисячоліття про потребу такого закладу заговорили активніше. Однак проблема полягала у відсутності належного приміщення. Раніше — в Пасажі, потім тривалий час…
Земляні роботи в Івано-Франківську зупинять до весни

2011-10-26 15:40:56

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися Як повідомив керівник Муніципальної інспекції з благоустрою С.Кукула, виконком Івано-Франківської міськради прийняв рішення «Про впорядкування видачі ордерів на проведення земляних робіт».
Розпочався семінар "Вирішення екологічних проблем у малих містах"

2011-10-26 15:15:19

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися 25 жовтня розпочався трьох денний тематичний семінар «Вирішення екологічних проблем у малих містах» для посадових осіб місцевого самоврядування – міських, селищних голів, працівників виконкомів…
У Івано-Франківську презентували книгу про видатних українських науковців

2011-10-26 15:00:55

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися «Нехай не згасне світ науки» — назва нового видання про українських вчених, яке презентували у Івано-Франківську. Понад 150 нарисів, які свого часу стали матеріалом для радіопрограм…
Успішний початок прикарпатців на чемпіонаті світу з кікбоксингу

2011-10-26 14:15:29

Пора вакцинації — івано-франківські лікарі закликають людей щепитися У Македонії почався чемпіонат світу з кікбоксингу у версії WAKO. На престижні змагання у складі збірної команди України вирушили двоє наших краян — Катерина Соловей та Артем Белов.

Косівщина - Новини Гуцульщини