Четвер, 02 липня, 2020

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна

Новини та події | 2011-10-26 16:15:20

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна В Івано-Франківську незабаром зміняться перевізники з вивозу твердих побутових відходів. Про це повідомив вчора Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус. «Перевізники догралися, – зазначив він під час оперативної наради в міськвиконкомі, – незабаром будуть інші перевізники».

Мер не пояснив, з чим пов’язано заплановані зміни. Раніше що до кожного з трьох діючих в місті перевізників: АТП-0928, ПП «Грінко» та Автоколона-2222 – керівники міста неодноразово висловлювали різного роду претензії з приводу вивозу сміття, негабаритів, гілля та пошкодження контейнерів для сміття.

Крім того, в даний час триває процес передачі житлового фонду міста житлово-експлуатаційними організаціями на баланс новоствореної управляючої компанії – КП «Єдиний розрахунковий центр», а з січня наступного року має вступити в силу поділ міста на 25 комунальних округів замість 9 «жеківських» територій.

Вочевидь такі зміни передбачають також проведення нових конкурсів на вивіз твердих побутових відходів з контейнерних майданчиків міста.

Автор: Сергій БІЛИЙ


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 27 жовтня

2011-10-26 17:40:40

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна У четвер в Івано-Франківській області буде сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній, Коломиї опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -2…+1 градусів…
Покинута коломийська котельня перетворилася на смітник

2011-10-26 17:15:32

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна Члени ОСББ «Одісей» на вулиці Хмельницького, 3 обурені тим, що поруч з їхніми оселями утворилося стихійне сміттєзвалище. В приміщення колишньої котельні громадяни звозять відходи…
У Коломию з'їхалися найкращі КВН-щики Західного регіону

2011-10-26 17:00:09

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна Третій відкритий турнір «Черес КВН» зібрав у писанковому місті команди з Теребовлі, Львова, Чернівців та міста Дубно, Рівненської області. Грали і господарі - комедійний дует «Дикі гуцули».
Карпатський ліс вкриватиме від негоди морпіхів

2011-10-26 16:40:29

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна Військовослужбовці першого Феодосійського батальйону морської піхоти отримали карпатський ліс, який піде на ремонт дахів казарм. До Криму було відправлено дерев’яні бруси та дошки.
У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна

2011-10-26 16:15:20

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна В Івано-Франківську незабаром зміняться перевізники з вивозу твердих побутових відходів. Про це повідомив вчора Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус.
Івано-Франківськ таки матиме власний центр сучасного мистецтва

2011-10-26 16:00:21

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна З початком тисячоліття про потребу такого закладу заговорили активніше. Однак проблема полягала у відсутності належного приміщення. Раніше — в Пасажі, потім тривалий час…
Земляні роботи в Івано-Франківську зупинять до весни

2011-10-26 15:40:56

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна Як повідомив керівник Муніципальної інспекції з благоустрою С.Кукула, виконком Івано-Франківської міськради прийняв рішення «Про впорядкування видачі ордерів на проведення земляних робіт».
Розпочався семінар "Вирішення екологічних проблем у малих містах"

2011-10-26 15:15:19

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна 25 жовтня розпочався трьох денний тематичний семінар «Вирішення екологічних проблем у малих містах» для посадових осіб місцевого самоврядування – міських, селищних голів, працівників виконкомів…
У Івано-Франківську презентували книгу про видатних українських науковців

2011-10-26 15:00:55

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна «Нехай не згасне світ науки» — назва нового видання про українських вчених, яке презентували у Івано-Франківську. Понад 150 нарисів, які свого часу стали матеріалом для радіопрограм…
Успішний початок прикарпатців на чемпіонаті світу з кікбоксингу

2011-10-26 14:15:29

У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна У Македонії почався чемпіонат світу з кікбоксингу у версії WAKO. На престижні змагання у складі збірної команди України вирушили двоє наших краян — Катерина Соловей та Артем Белов.

Косівщина - Новини Гуцульщини