Неділя, 31 травня, 2020

На Прикарпатті відремонтують дорогу до Космача

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області вирішила провести поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Яблунів — Космач довжиною 15 км. Ремонтні роботи виконає ДП «Івано-Франківський облавтодор». Вартість шляхоремонтних робіт становить 9,81 млн. гривень. Як інформує газета "Галичина", кошти на ремонт дороги виділено за рахунок субвенції з Державного бюджету.

Зазначимо, що спочатку ці кошти передбачались на будівництво доріг у селі Космачі. Однак 15 червня 2011 року Кабінет Міністрів України вирішив спрямувати майже 10 млн. гривень на поточний ремонт дороги, яка важлива в контексті розвитку туризму в нашій області, адже Космач є одним із центрів мистецтв і ремесел Гуцульщини.

Крім того, проектувальники проведуть корегування робочого проекту будівництва автомобільної дороги Тулуків—Хлібичин в обхід селища Заболотова. Ці роботи виконає Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор». Вартість робіт — 1,3 млн. гривень. Проектувальники повинні виконати свою роботу до кінця 2011 року. В програмі соціально-економічного розвитку на 2011 рік, яку ухвалила обласна рада 18 березня, проектування цієї дороги є головним завданням у сфері дорожнього будівництва.

Косівщина - Новини Гуцульщини