Вівторок, 14 липня, 2020

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону

Новини та події | 2011-10-20 15:00:38

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону Учора в місті Яремче розпочала роботу триденна міжнародна наукова конференція «Туризм і розвиток регіону», організована за підтримки Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради, Вищої професійної школи м.Гожов Великопольський та Вищої професійної школи м.Кросно (Польща), проекту «WeNeT» європейської освітньої програми «TEMPUS» (м.Брюсcель, Бельгія).

Учасники конференції на пленарному засіданні у оздоровчому комплексі «Карпати» обговорили можливості залучення до розвитку туристичної галузі представників територіальних громад, державних органів влади, підприємців, освітян. Йшлося про перспективи культурного туризму, створення атракційних форм відпочинку, важливість розширення рекреаційних властивостей лісових екосистем, використання дистанційних форм навчання у підготовці освітянських кадрів у туризмі.

«Влада Івано-Франківської області робить конкретні кроки для перетворення туризму в галузь господарювання, - зазначив журналістам директор Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника професор Володимир Великочий. - Про це свідчить, зокрема, програма розвитку туризму в області, яка передбачає ряд цільових заходів щодо розвитку інфраструктури туристичної галузі, а саме: закладів харчування, розміщення, мережі зв’язку, медичних закладів. Ця програма базується на комплексній розробці територій в кожному районі».

«За останніх три роки на Прикарпатті в розвиток туризму залучили більше 10 млн грн грантових коштів», - додав начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Віталій Семків.

Однак, як наголошувалося на міжнародній конференції, туристична галузь на Прикарпатті та в Україні загалом потребує щоразу більших капіталовкладень, зусиль та іноземного досвіду, з тим, аби вона стала індустрією. Проректор вищої школи в Гожові Великопольському Андруш Волошин сказав, що поляки на конференції готові поділитися з українськими колегами своїми напрацюваннями у створенні умов для розвитку агротуризму. «Сьогоднішнє суспільство надзвичайно індустріалізоване і нам варто відчути село, - зазначив пан Андруш. - Хочеться просто походити по траві, подихати чистим повітрям… Агротуристика допомагає нам повернутися у минуле та відпочити і розумом, і тілом, і думками».

Мовилося на конференції і про перспективи релігійного туризму, розвиненого за кордоном, паломництва святими місцями.

Після пленарного засідання науковці та студенти, учасники міжнародної конференції, ділилися думками на секційних засіданнях.

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на п'ятницю, 21 жовтня

2011-10-20 18:38:45

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону У п’ятницю в Івано-Франківській області буде переважно хмарна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній пройдуть короткочасні дощі.
Про патріотичне виховання говорили на засіданні колегії коломийські освітяни

2011-10-20 17:15:46

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону Про національно-патріотичне виховання в коломийських школах говорили на засіданні колегії управління освіти міської ради. Між собою спілкувалися директори навчальних закладів…
У Коломийському районі провели акцію "Моя адреса – здорова нація"

2011-10-20 17:10:45

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону 20 жовтня з 10.00 до 12.00 в приміщенні ЦПЗ №3 Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів районну акцію «Моя адреса – здорова нація».
До однієї з шкіл Коломийщини приїхав німецький пастор та психотерапевт

2011-10-20 17:00:19

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону До Замулинцівської загальноосвітньої школи Коломийського району приїхав німецький пастор та психотерапевт Уве Нахтвайт. Його візит відбувся в рамках здійснюваного ним проекту.
24 жовтня засідання колегії Івано-Франківської облдержадміністрації

2011-10-20 16:53:19

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону У понеділок, 24 жовтня, об 11.00 - засідання колегії Івано-Франківської облдержадміністрації. У порядку денному: Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку…
Сумна подія. Помер Богдан Осадчук

2011-10-20 16:40:48

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону 19 жовтня, у Польщі помер уродженець Коломиї Богдан Осадчук, український історик, публіцист, професор Вільного Університету у Берліні. Богдан Осадчук був відомою політичною фігурою в Європі…
Спортсмени івано-франківського "Бескиду" перемогли у видовищних боях в Тернополі

2011-10-20 16:15:38

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону 14 жовтня в Тернополі троє спортсменів Професійного центру тайського боксу та мікс-файту «Бескид» взяли участь у турнірі з фрі-файту дивізіону Еліта. Того вечора відбулося 10 боїв…
У Коломиї відкрили виставку корифеїв закарпатської школи живопису

2011-10-20 16:00:32

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону Найяскравіші твори художників з міста Мукачево представили у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття. Урочисте відкриття заходу відвідало багато шанованих гостей.
Івано-франківський силач Назар Павлів потягнув зв’язку з 11 джипів

2011-10-20 15:40:22

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону Силач Назар Павлів не втомлюється дивувати Україну. У неділю, 16 жовтня у Львові спортсмен знову тягнув багатотонний транспорт. Цього разу богатирю запропонували зв’язку з 11 джипів.
Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу

2011-10-20 15:15:06

У місті Яремче розпочала роботу конференція Туризм і розвиток регіону У кінці вересня минулого року в Івано-Франківську одночасно затримали трьох молодиків, які розповсюджували серед франківців важкі синтетичні наркотики. Наркоділки потрапили в поле зору…

Косівщина - Новини Гуцульщини