Середа, 08 липня, 2020

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу

Новини та події | 2011-10-20 15:15:06

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу У кінці вересня минулого року в Івано-Франківську одночасно затримали трьох молодиків, які розповсюджували серед франківців важкі синтетичні наркотики. Наркоділки потрапили в поле зору правоохоронців ще у серпні.

У процесі оперативно-розшукових заходів оперативники дедалі більше переконувалися: в місті заявилася організована злочинна група, учасники якої мають далекосяжні плани щодо особистого збагачення шляхом реалізації на нелегальному ринку особливо небезпечного наркотичного засобу – психотропної речовини амфетамін.

Організатором групи був 23-річний студент одного з івано-франківських вишів. До заняття незаконним «бізнесом» він спочатку залучив старшого брата, а за деякий час повноправним учасником групи став ще один мешканець обласного центру, студент коледжу. У злочинній групі був чіткий розподіл ролей, молодики дотримувалися певних умов конспірації при здійсненні операцій продажу-купівлі доз психотропної речовини, розрахунків з клієнтами.

Хай там як, але міліцейським оперативникам вдалося ретельно задокументувати злочини учасників цієї спільноти і припинити злочинну діяльність розповсюджувачів наркотиків.

Кожного з членів групи затримали з наявними речовими доказами, коли молодики здійснювали операції з продажу амфетаміну. У них вилучили фольгові згортки з дозами наркотиків, а також гроші, отримані злочинним шляхом. До прикладу, за реалізацію на чорному ринку 1 грама амфетаміну зловмисники отримували майже 1600 гривень. В окремі дні збувальники продавали від 4 до 10 фольгових згортків.

Після викриття у наркозлочинах усіх трьох осіб заарештували, проти них було порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 статті 307 Кримінального кодексу України. В ході досудового слідства фігуранти повністю визнали свою вину. Враховуючи признання і каяття, суд постановив обрати учасникам злочинної групи покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч.3 статті 307 Кримінального кодексу України. Згідно з вироком суду організатора злочинної спільноти засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк три з половиною роки, інші двоє проведуть у в’язниці по 3 роки. Підлягає конфіскації усе майно, що перебуває у власності засуджених.


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на п'ятницю, 21 жовтня

2011-10-20 18:38:45

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу У п’ятницю в Івано-Франківській області буде переважно хмарна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній пройдуть короткочасні дощі.
Про патріотичне виховання говорили на засіданні колегії коломийські освітяни

2011-10-20 17:15:46

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу Про національно-патріотичне виховання в коломийських школах говорили на засіданні колегії управління освіти міської ради. Між собою спілкувалися директори навчальних закладів…
У Коломийському районі провели акцію "Моя адреса – здорова нація"

2011-10-20 17:10:45

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу 20 жовтня з 10.00 до 12.00 в приміщенні ЦПЗ №3 Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів районну акцію «Моя адреса – здорова нація».
До однієї з шкіл Коломийщини приїхав німецький пастор та психотерапевт

2011-10-20 17:00:19

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу До Замулинцівської загальноосвітньої школи Коломийського району приїхав німецький пастор та психотерапевт Уве Нахтвайт. Його візит відбувся в рамках здійснюваного ним проекту.
24 жовтня засідання колегії Івано-Франківської облдержадміністрації

2011-10-20 16:53:19

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу У понеділок, 24 жовтня, об 11.00 - засідання колегії Івано-Франківської облдержадміністрації. У порядку денному: Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку…
Сумна подія. Помер Богдан Осадчук

2011-10-20 16:40:48

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу 19 жовтня, у Польщі помер уродженець Коломиї Богдан Осадчук, український історик, публіцист, професор Вільного Університету у Берліні. Богдан Осадчук був відомою політичною фігурою в Європі…
Спортсмени івано-франківського "Бескиду" перемогли у видовищних боях в Тернополі

2011-10-20 16:15:38

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу 14 жовтня в Тернополі троє спортсменів Професійного центру тайського боксу та мікс-файту «Бескид» взяли участь у турнірі з фрі-файту дивізіону Еліта. Того вечора відбулося 10 боїв…
У Коломиї відкрили виставку корифеїв закарпатської школи живопису

2011-10-20 16:00:32

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу Найяскравіші твори художників з міста Мукачево представили у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття. Урочисте відкриття заходу відвідало багато шанованих гостей.
Івано-франківський силач Назар Павлів потягнув зв’язку з 11 джипів

2011-10-20 15:40:22

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу Силач Назар Павлів не втомлюється дивувати Україну. У неділю, 16 жовтня у Львові спортсмен знову тягнув багатотонний транспорт. Цього разу богатирю запропонували зв’язку з 11 джипів.
Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу

2011-10-20 15:15:06

Вожаком наркобанди був студент івано-франківського вузу У кінці вересня минулого року в Івано-Франківську одночасно затримали трьох молодиків, які розповсюджували серед франківців важкі синтетичні наркотики. Наркоділки потрапили в поле зору…

Косівщина - Новини Гуцульщини