Понеділок, 03 серпня, 2020

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят

Новини та події | 2011-10-19 13:15:37

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят Вакцина проти туберкульозу, від нестачі якої останні місяці час від часу потерпали в усіх регіонах України, нині є в усіх пологових будинках країни - надійшла гуманітарна допомога з Данії.

Цих вакцин вистачить до грудня. Далі використовуватимуть вакцину російського виробництва. Її вже закупили і нині проводять лабораторний контроль якості.

Завідувач дитячого відділення одного з найбільш забезпечених пологових будинків Києва Олена Барановська зізнається, що і у них із протитуберкульозною вакциною було сутужно.

Не було вакцини протягом 2 літніх місяців, зараз ми забезпечені вакциною в дотатній кількості і щеплення проводяться”, - зазначила вона.

Якщо контроль якості протитуберкульозні вакцини пройдуть успішно, в поліклініки та пологові вони надійдуть у грудні.

Вакцина БЦЖ російсього виробництва в Україні зареєстрована і раніше вже проходила лабораторну перевірку якості. Але це треба робити щоразу на кожну окрему серію.

Ми перевіряємо абсолютно кожну серію, кожну партію вакцин. жодна з вакцин, яка закуплена по центральним нашим закупівлям не випускається в лікувальні заклади наші без проведення повного циклу контролю, який стосується якості цих вакцин”, - зазначила перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Мойсеєнко.

Лікарі тим часом закликають батьків не легковажити і робити щеплення своїм малюкам - в країні епідемія туберкульозу. Діти першого року життя найвразливіші, і випадки загибелі від цієї хвороби в Україні непоодинокі.


Учні Коломийщини взяли участь в обласному турнірі "Юних географів"

2011-10-20 11:00:50

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят Учні Коломийського району взяли участь в обласному турнірі «Юних географів», який проходив на базі Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості.
Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом "Моя адреса: здорова нація"

2011-10-20 10:15:40

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят 20 жовтня в Івано-Франківську відбудеться традиційна обласна акція під гаслом “Моя адреса: здорова нація”. Її організатори — обласний та Івано-Франківський міський центри соціальних служб…
Альбом "Гуцульська вишивка" репрезентували у Львові

2011-10-20 10:00:38

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят У рамках щорічного Форуму видавців, у Національному музеї ім. А.Шептицького у Львові відбулася презентація альбому «Гуцульська вишивка в колекції Національного музею Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського».
В Івано-Франківську відбувся VII обласний турнір юних математиків

2011-10-20 09:15:39

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят На базі Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості відбувся VII обласний турнір юних математиків. Коломийський район представляла…
Професор В.Шендеровський представив коломиянам свій двотомник "Нехай не гасне світ науки"

2011-10-20 09:00:38

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят Професор Шендеровський був одним з тих, хто перевидав перший повний канонічний переклад Біблії, здійснений Пантелеймоном Кулішем, Іваном Пулюєм та Іваном Нечуєм-Левицьким.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 20 жовтня

2011-10-19 17:50:20

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят У четвер в Івано-Франківській області буде хмарна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній висока ймовірність дощу. У Коломиї опадів не передбачається.
Прохання допомогти завершити будівництво Богослужбової каплиці Йорданського Богоявлення

2011-10-19 17:40:48

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят В місті Коломиї, на березі річки Прут, біля Вербізького мосту, йде будівництво Богослужбової каплиці Йорданського Богоявлення. Прохання до всіх, хто хоче прилучитися до будівництва каплиці…
У Коломийський міськрайонний суд привели школярів

2011-10-19 17:15:46

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят Установа вперше за свою історію провела День відкритих дверей. Мета заходу – запобігання злочинності серед неповнолітніх. Хлопцям та дівчатам провели екскурсію судом…
21 жовтня звітуватиме Коломийський міський голова Ігор Слюзар

2011-10-19 17:00:34

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят 21 жовтня у міському будинку культури “Народний Дім” відбудуться громадські слухання з питання: “Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської міської ради”.
"Бібліоміст" на Коломийщині

2011-10-19 16:40:51

В Україну привезли протитуберкульозні вакцини для немовлят 15 комп’ютерів з програмним забезпеченням, 4 принтери, 4 сканери та 4 набори мережевого обладнання загальною вартістю 496788 грн отримала бібліотечна мережа Коломийщини.

Косівщина - Новини Гуцульщини