Неділя, 07 червня, 2020

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація

Новини та події | 2011-10-20 10:15:40

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація Сьогодні, 20 жовтня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбудеться традиційна обласна акція під гаслом “Моя адреса: здорова нація”.

Її організатори — обласний та Івано-Франківський міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сприяння Івано-Франківської дирекції УДППЗ ”Укрпошта”.

Зазначена акція одночасно проходитиме в усіх районних центрах та містах обласного значення за участю працівників та волонтерів мережі центрів.

Мета заходу: привернути увагу до здорового способу життя і соціально позитивної поведінки; збереження соціальних цінностей, формування відповідального батьківства; попередження насильства.

Під час акції соціальні працівники безкоштовно та анонімно надаватимуть громадськості юридичні, соціально-педагогічні та психологічні консультативні послуги.

Захід проходитиме з 12 до 14 години.


Учні Коломийщини взяли участь в обласному турнірі "Юних географів"

2011-10-20 11:00:50

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація Учні Коломийського району взяли участь в обласному турнірі «Юних географів», який проходив на базі Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості.
Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом "Моя адреса: здорова нація"

2011-10-20 10:15:40

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація 20 жовтня в Івано-Франківську відбудеться традиційна обласна акція під гаслом “Моя адреса: здорова нація”. Її організатори — обласний та Івано-Франківський міський центри соціальних служб…
Альбом "Гуцульська вишивка" репрезентували у Львові

2011-10-20 10:00:38

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація У рамках щорічного Форуму видавців, у Національному музеї ім. А.Шептицького у Львові відбулася презентація альбому «Гуцульська вишивка в колекції Національного музею Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського».
В Івано-Франківську відбувся VII обласний турнір юних математиків

2011-10-20 09:15:39

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація На базі Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості відбувся VII обласний турнір юних математиків. Коломийський район представляла…
Професор В.Шендеровський представив коломиянам свій двотомник "Нехай не гасне світ науки"

2011-10-20 09:00:38

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація Професор Шендеровський був одним з тих, хто перевидав перший повний канонічний переклад Біблії, здійснений Пантелеймоном Кулішем, Іваном Пулюєм та Іваном Нечуєм-Левицьким.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 20 жовтня

2011-10-19 17:50:20

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація У четвер в Івано-Франківській області буде хмарна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній висока ймовірність дощу. У Коломиї опадів не передбачається.
Прохання допомогти завершити будівництво Богослужбової каплиці Йорданського Богоявлення

2011-10-19 17:40:48

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація В місті Коломиї, на березі річки Прут, біля Вербізького мосту, йде будівництво Богослужбової каплиці Йорданського Богоявлення. Прохання до всіх, хто хоче прилучитися до будівництва каплиці…
У Коломийський міськрайонний суд привели школярів

2011-10-19 17:15:46

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація Установа вперше за свою історію провела День відкритих дверей. Мета заходу – запобігання злочинності серед неповнолітніх. Хлопцям та дівчатам провели екскурсію судом…
21 жовтня звітуватиме Коломийський міський голова Ігор Слюзар

2011-10-19 17:00:34

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація 21 жовтня у міському будинку культури “Народний Дім” відбудуться громадські слухання з питання: “Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської міської ради”.
"Бібліоміст" на Коломийщині

2011-10-19 16:40:51

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться акція під гаслом Моя адреса: здорова нація 15 комп’ютерів з програмним забезпеченням, 4 принтери, 4 сканери та 4 набори мережевого обладнання загальною вартістю 496788 грн отримала бібліотечна мережа Коломийщини.

Косівщина - Новини Гуцульщини