Вівторок, 07 липня, 2020

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ

Новини та події | 2011-10-18 11:00:27

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ Громадська рада при Коломийській об’єднаній державній податковій інспекції є постійним дорадчим органом ДПІ, головним завданням якого є налагодження партнерських взаємовідносин між платниками податків та органами державної податкової служби. Є своєрідною площадкою конструктивної роботи та врегулювання проблемних питань.

Для забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики затверджено Положення про громадську раду, змінено її персональний склад, визначено завдання на 4-й квартал 2011року.

Затверджено співголовою Громадської ради – від Коломийської ОДПІ начальника інспекції Світлану Олексіївну Лубоцьку, співголовою від громадськості обрано – Симотюка Івана Дмитровича (члена правління територіального відділення АППУ в Івано-Франківській області).

Персональний склад Громадської ради при Коломийській ОДПІ налічує 11 осіб.

По завершенню установчих зборів відбулося перше засідання Громадської ради.

У своєму виступі начальник Коломийської ОДПІ Світлана Олексіївна Лубоцька проаналізувала стан виконання бюджетів міста та району за 9-ть місяців 2011року.

Порушено також питання щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства при виплаті заробітної плати. Повернення ж тіньових ресурсів в реальну економіку держави буде сприяти збільшенню надходжень до бюджету. Податкова служба і надалі буде вести роботу з легалізації доходів громадян, оскільки мова йде не тільки про бюджетні втрати, а й про соціальну та правову захищеність найманих працівників.

Джерело: Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Коломийської ОДПІ


Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ

2011-10-18 11:00:27

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ Громадська рада при Коломийській об’єднаній державній податковій інспекції є постійним дорадчим органом ДПІ, головним завданням якого є налагодження партнерських взаємовідносин…
На Прикарпатті перебуває делегація школярів із польського Рибніка

2011-10-18 10:15:41

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ Три десятки учнів дев’ятих класів Першого ліцею міста Рибнік, Шльонського воєводства Республіка Польща, прибули вчора до Івано-Франківська. Підлітки приїхали в рамках програми співпраці…
Прикарпатські лісівники провели семінар по відведенню та таксації лісосік

2011-10-18 10:00:22

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ На базі Рибненського лісництва ДП «Івано-Франківське лісове господарство» спеціалісти ІФОУЛМГ, спеціалісти відділів підвідомчих підприємств, в обов’язки яких входять функції обліку і використання лісосічного фонду…
Р.Марцінків: ДАІ заборонило перевізникам везти "свободівців" та "упівців" на Київ

2011-10-18 09:00:46

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ Близько ста мешканців Прикарпаття та практично всі депутати-«свободівці» взяли участь в заходах з відзначення 69-ї річниці Української повстанської армії, що відбулися 14 жовтня в місті Києві.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківської області на вівторок, 18 жовтня

2011-10-17 18:45:13

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ У вівторок в Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній протягом усього дня опадів не передбачається. На всій території області очікується сонячна погода.
В Івано-Франківську відбувся вечір сучасної жіночої поезії

2011-10-17 17:15:34

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ Свої твори представляли як молоді, так і досвідчені поетеси. Серед них Леона Вишневська, Мар’яна Рудейчук, Ольга Гоцюк, Галя Гайванюк та Марія Микицей. Такий тематичний захід видався досить цікавим…
На Коломийщині відбулася акція велосипедистів

2011-10-17 17:00:18

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ На Коломийщині відбулася акція спортсменів-велосипедистів, присвячена річниці створення УПА. Її організували активісти молодіжної організації “Пласт”, міська рада та районна державна адміністрація.
У Коломиї відбулася презентація навчального посібника "Композиція в дизайні"

2011-10-17 16:15:34

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського відбулася презентація навчального посібника “Композиція в дизайні”. Його автор Заслужений діяч мистецтв України…
У Етноклубі концерт етно-хоп гурту "Крапка"

2011-10-17 16:00:19

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ 18 жовтня о 20.00 в Етноклубі набутків запорізький гурт “Крапка” презентуватиме диск “Живий”. Гурт “Крапка” із Запоріжжя грає у не дуже розповсюдженому стилі етно-хоп.
Рятувальники Прикарпаття знову мірялися силами у спорті

2011-10-17 15:15:48

Установчі збори з формування Громадської ради відбулися в Коломийській ОДПІ Рятувальники Прикарпаття знову мірялися силами у спорті. Цього разу в рамках обласної спартакіади підрозділи МНС грали у волейбол. Гостей приймали минулорічні переможці…

Косівщина - Новини Гуцульщини