Середа, 15 липня, 2020

У крамниці торгували спиртним у пластикових пляшках

У Верховинському районі вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно одного з приватних підприємців, котрий у власній крамниці здійснював реалізацію фальсифікованих спиртних напоїв. Працівники міліції задокументували факти продажу рідини, яка містилася не у скляних пляшках, а у пластикових.

Зрозуміло, що цей крам не був на полицях, проте покупці знали, що в цьому сільському магазині можна придбати «горілку» за нижчою ціною. Під час проведення перевірки, інформує прес-служба обласного УМВС, продавець добровільно видав алкогольні напої в пластикових пляшках загальною кількістю 34 літра.

Схожий випадок трапився у одному з сіл у Тлумацькому районі, де міліціонери виявили факти зберігання та продажу в крамниці горілки з ознаками фальсифікату і явно сумнівного походження, незважаючи на те, що на пляшках були марки акцизного збору. З магазину вилучено 76 пляшок алкогольних напоїв.

Якщо висновки експертного дослідження рідини і марок акцизного збору підтвердять припущення про підробку, то 54-річному підприємцеві також не уникнути кримінальної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання або збут підакцизних товарів.

Косівщина - Новини Гуцульщини