Вівторок, 14 липня, 2020

КРУ Прикарпаття повернуло державі майже 29 млн.грн.

Протягом січня – вересня 2011 року фахівці КРУ в Івано-Франківській області відшкодували втрати фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через порушення законодавства, на загальну суму 28,8 млн грн. З них 7,9 млн грн склало відшкодування порушень, виявлених у попередні роки.

Так, Івано-Франківське обласне виробниче управління по меліорації і водному господарству забезпечило усунення порушень, що призвели до втрат на загальну суму 124,75 тис. грн. Зокрема, один з підрядників відшкодував завищення вартості виконаних робіт з відновлення берегоукріплення на р. Черемош в с. Розтоки на Косівщині шляхом розширення нижнього ярусу підпірної стінки по всій її довжині й проведенням розчистки замуленого прокопу після проходження весняного паводку 2011 року на території Косівського району паводковими водами р.Черемош. Згідно з актом приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2011 року підрядник виконав їх на загальну суму 106,4 тис. грн.

Крім того, за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Рожнятівводгосп» забезпечено відшкодування втрат на загальну суму 98,3 тис. грн. Зокрема, до районного бюджету переказано належну частку плати за оренду майна комунальної власності (50 %) на загальну суму 23,75 тис. грн.

Як повідомили paralleli у прес-службі КРУ в області, забезпечено відшкодування допущених переплат заробітної плати на загальну суму 36,08 тис. грн. Зокрема, переплату заробітної плати через невідповідність посадового окладу керівника підприємства, визначеного контрактом на суму 20,49 тис. грн, переплату заробітної плати через завищення посадових окладів, визначених Галузевою угодою інженерно-технічним працівникам підприємства на суму 5,08 тис. грн, переплату заробітної плати за фактично невідпрацьований час робітникам підприємства на загальну суму 10,51 тис. грн.

Усунені порушення, пов’язані із зайво сплаченими внесками до державних цільових фондів, які виникли через незаконно нараховану заробітну плату, на суму 13,67 тис. грн.

Косівщина - Новини Гуцульщини