Вівторок, 07 липня, 2020

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці

Новини та події | 2011-10-15 15:00:48

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці. Вона стала символом і опікункою всієї України, зокрема, козаків та упівців. Саме 14 жовтня 69 років тому була створена українська повстанська армія. Нині ветерани УПА зібралися на головній площі міста, аби вшанувати пам’ять 17 тисяч прикарпатців, які полягли за Україну.

Серед ветеранів ОУН-УПА і чимало молоді. Дітей не зупинило навіть те, що пропускають заняття у школі. Вони вийшли на майдан аби показати — нинішнє покоління пам’ятає своїх героїв.

Покрова для Пласту — неофіційне, але все таки свято. Хоча їх заступником, на відміну від упівців, є святий Юрій, цей день шанують. Передусім тому, що серед 9 повстанських генералів семеро були пластунами. Щоправда молодь переконана — відзначення цієї дати традиційним віче варто замінити альтернативними заходами.

Продовжити традиційні урочистості у меморіальному сквері кільком сотням прикарпатцям завадила дощова погода.


Sinoptik: Погода в Івано-Франківської області на вівторок, 18 жовтня

2011-10-17 18:45:13

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці У вівторок в Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній протягом усього дня опадів не передбачається. На всій території області очікується сонячна погода.
В Івано-Франківську відбувся вечір сучасної жіночої поезії

2011-10-17 17:15:34

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці Свої твори представляли як молоді, так і досвідчені поетеси. Серед них Леона Вишневська, Мар’яна Рудейчук, Ольга Гоцюк, Галя Гайванюк та Марія Микицей. Такий тематичний захід видався досить цікавим…
На Коломийщині відбулася акція велосипедистів

2011-10-17 17:00:18

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці На Коломийщині відбулася акція спортсменів-велосипедистів, присвячена річниці створення УПА. Її організували активісти молодіжної організації “Пласт”, міська рада та районна державна адміністрація.
У Коломиї відбулася презентація навчального посібника "Композиція в дизайні"

2011-10-17 16:15:34

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського відбулася презентація навчального посібника “Композиція в дизайні”. Його автор Заслужений діяч мистецтв України…
У Етноклубі концерт етно-хоп гурту "Крапка"

2011-10-17 16:00:19

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці 18 жовтня о 20.00 в Етноклубі набутків запорізький гурт “Крапка” презентуватиме диск “Живий”. Гурт “Крапка” із Запоріжжя грає у не дуже розповсюдженому стилі етно-хоп.
Рятувальники Прикарпаття знову мірялися силами у спорті

2011-10-17 15:15:48

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці Рятувальники Прикарпаття знову мірялися силами у спорті. Цього разу в рамках обласної спартакіади підрозділи МНС грали у волейбол. Гостей приймали минулорічні переможці…
Онкохворі діти Калуша будуть лікуватися в Ізраїлі

2011-10-17 15:00:16

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці Менше ніж за рік діяльності громадська ініціатива, яка нині оформилася у проект «Подай дитині руку», змусила міську владу звернути увагу на онкозахворюваність дітей Калуша.
Переможницею проекту "Кактус" стала коломиянка Ірина Романюк

2011-10-17 14:15:43

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці Учениця спеціалізованої школи №1 була однією з найкращих в одній із програм молодіжного європейського парламенту. Завдяки цьому змогла втілити в життя власний проект.
Інваліди Івано-Франківська хочуть пандуса у драмтеатрі

2011-10-17 14:00:40

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці У суботу, 15 жовтня, в Івано-Франківську відбулися перші обласні відкриті спортивно-рекреаційні ігри для інвалідів на візках. Настільний теніс, стрільба з лука, техніка їзди на інвалідному візку…
З кінця минулого тижня в Україні діють нові правила дорожнього руху

2011-10-17 13:00:10

Урочистим віче відзначили в Івано-франківську день Покрови Пресвятої Богородиці Відтепер для управління мопедом або скутером треба мати права категорії А1 і бути в мотошоломі (штраф за його відсутність — 600 грн). Інспектори ДАІ вже почали штрафувати водіїв двоколісних.

Косівщина - Новини Гуцульщини