Середа, 08 липня, 2020

У крамниці торгували спиртним у пластикових пляшках

У Верховинському районі вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно одного з приватних підприємців, котрий у власній крамниці здійснював реалізацію фальсифікованих спиртних напоїв. Працівники міліції задокументували факти продажу рідини, яка містилася не у скляних пляшках, а у пластикових. Зрозуміло, що цей крам не був на полицях, проте покупці знали, що в цьому сільському магазині можна придбати «горілку» за нижчою ціною.

Як повідомили paralleli у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області, під час проведення перевірки продавець добровільно видав алкогольні напої в пластикових пляшках загальною кількістю 34 літра.

Тим часом в одному з сіл у Тлумацькому районі міліціонери виявили факти зберігання та продажу в крамниці горілки з ознаками фальсифікату і явно сумнівного походження, незважаючи на те, що на пляшках були марки акцизного збору. З магазину вилучено 76 пляшок алкогольних напоїв. Якщо висновки експертного дослідження рідини і марок акцизного збору підтвердять припущення про підробку, то 54-річному підприємцеві також не уникнути кримінальної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання або збут підакцизних товарів.

Косівщина - Новини Гуцульщини