Вівторок, 07 липня, 2020

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення

Новини та події | 2011-10-12 13:00:07

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення У місті над Прутом триває Третій Всеукраїнський театральний фестиваль “Коломийські представлення”.

Сьогодні в його репертуарі — музичне шоу на дві дії “Троє поросят” Гапа, грає Перший український театр для дітей та юнацтва. Мистецьку акцію “Творчість молодих” продовжують студенти Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У їх виконанні музична комедія ”Кабаре”.

Господарі фестивалю — Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. Івана Озаркевича ввечері представить притчу “Земля” за Ольгою Кобилянською.

Про значення мистецького дійства на теренах писанкового краю — начальник управління культури Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак:


У Івано-Франківську проходили ХV міжнародні змагання Кубок "Вечірній Івано-Франківськ"

2011-10-13 11:00:37

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення 7-9 жовтня у м.Івано-Франківськ проходили ХV міжнародні змагання Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», чемпіонат України зі спортивної ходьби та чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР зі спортивної ходьби.
Відкриття виставки польського фотохудожника Славомира Ользацкого "Люди і ситуації"

2011-10-13 10:00:20

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення 17 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки Славомира Ользацкого (один із провідних фотожурналістів Польщі) під назвою “Люди і ситуації”.
Покрову в Києві «відсвяткують» акціями протесту

2011-10-13 09:00:05

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення Опозиційні сили мають намір провести 14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці масштабними акціями протесту. Про це сьогодні в Івано-Франківську заявили одразу два політика.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 13 жовтня

2011-10-12 17:40:53

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення У четвер в Івано-Франківській області буде мінлива хмарність. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній збережеться дощова погода. Температура повітря вночі 0…+3 градусів…
На Коломийщині проходить тиждень енергозбереження

2011-10-12 17:15:20

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення На Коломийщині проходить тиждень енергозбереження. За цей час в районі встановлюють котельні у школах. Загалом їх буде дванадцять. Цьогоріч встановлять 6 таких станцій…
Прикарпатські діти побувають в Польщі

2011-10-12 17:00:07

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення У червні упродовж тижня на Прикарпатті в рамках проекту «Волонтерство: для дружби і співробітництва» перебувала делегація з міста Ополє (Республіка Польща).
У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу

2011-10-12 16:40:07

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення У змаганнях брали участь команди м.Івано-Франківська, м.Коломиї, Коломийського, Долинського, Косівського, Тисменицького, Тлумацького, Городенківського та Надвірнянського районів, всього 120 учасників.
Протягом вересня в міліцію добровільно здали 135 одиниць зброї

2011-10-12 16:15:07

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення На Івано-Франківщині завершився місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів. Протягом вересня в органи міліції зголосилися…
"Покутська тканина довжиною в століття"

2011-10-12 16:00:34

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення У Національному музеї під такою назвою відкрилася виставка з фондової збірки народної покутської тканини кінця ХІХ – І половини ХХ ст. Виставку урочисто відкрили директор установи Я.Ткачук…
Обмінники не повірили, що валюту можна міняти без ксерокса

2011-10-12 15:40:02

У місті над Прутом триває ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль Коломийські представлення Столичні пункти обміну валют, як і раніше, роблять копії паспортів при продажу доларів або євро. На зауваження про те, що Нацбанк дозволив банкам і пунктам обміну купувати у населення…

Косівщина - Новини Гуцульщини