Вівторок, 07 липня, 2020

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу

Новини та події | 2011-10-12 16:40:07

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу У м.Городенка проходили VІ літні юнацькі спортивні ігри області з гандболу серед дівчат.  

У змаганнях брали участь команди м.Івано-Франківська, м.Коломиї, Коломийського, Долинського, Косівського, Тисменицького, Тлумацького, Городенківського та Надвірнянського районів, всього 120 учасників.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Городенківського району, друге місце посіла команда Коломийського району та третє місце зайняла команда м.Коломиї.

У м.Коломиї та м.Городенка проходили VІ літні юнацькі спортивні ігри області з гандболу серед юнаків.  

У змаганнях брали участь команди м.Івано-Франківська, м.Коломиї, Коломийського, Долинського, Косівського, Тисменицького, Тлумацького та Надвірнянського районів, всього 105 учасників.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Коломийського району, друге місце посіла команда м.Івано-Франківська та третє місце зайняла команда м.Коломиї.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Джерело: Головне управління спорту, сім’ї та молоді Івано-Франківської ОДА


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 13 жовтня

2011-10-12 17:40:53

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу У четвер в Івано-Франківській області буде мінлива хмарність. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній збережеться дощова погода. Температура повітря вночі 0…+3 градусів…
На Коломийщині проходить тиждень енергозбереження

2011-10-12 17:15:20

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу На Коломийщині проходить тиждень енергозбереження. За цей час в районі встановлюють котельні у школах. Загалом їх буде дванадцять. Цьогоріч встановлять 6 таких станцій…
Прикарпатські діти побувають в Польщі

2011-10-12 17:00:07

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу У червні упродовж тижня на Прикарпатті в рамках проекту «Волонтерство: для дружби і співробітництва» перебувала делегація з міста Ополє (Республіка Польща).
У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу

2011-10-12 16:40:07

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу У змаганнях брали участь команди м.Івано-Франківська, м.Коломиї, Коломийського, Долинського, Косівського, Тисменицького, Тлумацького, Городенківського та Надвірнянського районів, всього 120 учасників.
Протягом вересня в міліцію добровільно здали 135 одиниць зброї

2011-10-12 16:15:07

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу На Івано-Франківщині завершився місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів. Протягом вересня в органи міліції зголосилися…
"Покутська тканина довжиною в століття"

2011-10-12 16:00:34

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу У Національному музеї під такою назвою відкрилася виставка з фондової збірки народної покутської тканини кінця ХІХ – І половини ХХ ст. Виставку урочисто відкрили директор установи Я.Ткачук…
Обмінники не повірили, що валюту можна міняти без ксерокса

2011-10-12 15:40:02

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу Столичні пункти обміну валют, як і раніше, роблять копії паспортів при продажу доларів або євро. На зауваження про те, що Нацбанк дозволив банкам і пунктам обміну купувати у населення…
Коломийські чорнобильці вирушають на Покрову до Пущої Водиці

2011-10-12 15:15:52

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу Ні хвилини спокою. Коломийські чорнобильці вирушають на Покрову до Пущої Водиці, щоб передати християнські реліквії і подарунки дитячому диспансеру радіаційного захисту.
Терміново потрібен донор крові

2011-10-12 15:00:12

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу Терміново потрібен донор крові (2+) для маленької калушанки Віки Вавринюк. Хто готовий, будь ласка, здайте кров! Телефон мами: Алла Вавринюк: (068) 188 56 33 Або відразу звертайтесь…
Івано-Франківцям знову демонструють виставку сучасних німецьких книжкових ілюстрацій

2011-10-12 15:00:10

У Івано-Франківській області пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри з гандболу Тепер Гете-інститут, який є всесвітньою мережею культурних центрів ФРН, надав наступну партію книг. Серед них — комікси, методичні видання та посібники із сучасного мистецтва, архітектури й дизайну.

Косівщина - Новини Гуцульщини