Вівторок, 07 липня, 2020

В Івано-Франківську вчитимуть танцювати по-українськи

12 жовтня о 18.00 в холі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (вхід з вул. Шевченка) відбудеться безкоштовний семінар-навчання з українських автентичних танців.

В наш час популярними стають танці різних народів світу. На жаль, молоді українці недостатньо обізнані з народними українськими танцювальними традиціями, зокрема із весільними танцями, такими як «полька», «вальс», «гуцулка» та інші. Ця проблема більшою мірою притаманна міській молоді, адже в селах весільні традиції в основному ретельно зберігаються і підтримуються.

З метою популяризації українських народних танців та поширенню здорового стилю життя серед молоді представниками Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому спільно із Студією етнічного танцю “MiAmore” був створений проект «Затанцюй по-українськи». Цільова аудиторія даного заходу – молодь нашого міста віком до 30 років.

Організатори проекту «Затанцюй по-українськи» радо запрошують молодь нашого міста підтримати танцювальну культуру свого народу та прийняти участь у безкоштовних майстер-класах з українських весільних танців, які будуть проходити 2 рази на місяць. Родзинка цього проекту в тому, що кожне заняття буде присвячене лише одному танцю. Із собою потрібно лише мати хороший настрій та зручне взуття.

Кінцевий етап заходу – проведення українських вечорниць, на яких учасники зможуть продемонструвати здобуті на цих заняттях хореографічні навички.

Косівщина - Новини Гуцульщини