Четвер, 02 липня, 2020

24-річний зловмисник із гуцульського містечка Косова крав… дитячі вишиванки та заплічники маленьких школяриків

Прикметно, що молодикові не доводилося ламати двері чи розбивати вікно, щоб залізти до чужого помешкання. Безпечні господарі, котрі не ночували вдома, залишили оселю незачиненою. На їхнє щастя, працівники карного розшуку, після повідомлення про крадіжку спрацювали оперативно – повідомляє «Бріз».

«За підозрою у скоєнні крадіжки було затримано 24-річного чоловіка, – розповідає Василь Гультайчук, начальник СГЗ УМВС в Івано-Франківській області. – В його помешканні оперативники відшукали поцуплене майно. Молодик не гребував нічим. Поцупив дитячі вишиванки, костюмчики в народному стилі, серветки та рушнички. Усе це продавала власниця обікраденого помешкання». Серед цього дрібного розмаїття знайшовся й шкільний заплічник з посібниками для школярів другого класу. Зловмисник прихопив його з собою, гадаючи, що там може бути щось цінне.

До речі, молодий чоловік, раніше вже мав проблеми із законом: його тричі засуджували за пограбування і крадіжку. однак щоразу суд давав можливість йому виправитися та засуджував його до умовного покарання. тепер, вочевидь, молодикові не уникнути тюрми.

Косівщина - Новини Гуцульщини