Вівторок, 14 липня, 2020

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо

Новини та події | 2011-10-04 11:00:43

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо Цими вихідними у місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль ”Колесо”.

Його започаткували Калуський театр “ЛюбАрт” та місцева філія Союзу українок. Власне фестиваль і відкрився перформенсним виступом театру ЛюбАрт “Стихії” і хору парафії Святого Валентина, гурту “Зелені сестри”, оркестру БОБОВАТА, “Один у каное”.

На центральній площі міста два дні працювали досить-таки оригінальні ремісничі майстерні “Арт-колесо” з виготовлення ляльок-мотанок, ліпки з полімерної глини, ткацтва, розпису на склі, батику, плетіння мандал. Тут же був ярмарок робіт учасників фестивалю — філія Союзу українок. Кошти, виручені від продажу мистецьких виробів, підуть на благодійні цілі.

Гості зі Львова “Театр у кошику” відкрив театральну майстерню за участю Заслуженої артистки України Лідії Данильчук. Вони показали виставу “Сон”. Літературна майстерня була представлена молодими, але уже відомими прикарпатськими поетами Юрієм Іздриком і Галиною Петросаняк, а також майстрами пера з Івано-Франківська, Львова і Луцька.

У програмі фестивалю були презентація бойківської експозиції і відкриття фотовиставки — коротка історія фотографії міста Калуша від давнини і до наших днів.

Оскільки фестиваль етнографічний, то у його рамках відбулася демонстрація колекції одягу “ЕтноМода”; бойківська гостина на вереті, представлення “Танцю Роксолан” і майстер-клас зі східних танців. Тут можна було почути казки і легенди Бойківщини у театралізованому представленні уже згадуваного театру ”ЛюбАрт”.

А завершився перший етнографічний фестиваль “Колесо” виставою “Бойків світ”. Організатори не сумніваються, що цей фестиваль відтепер стане у Калуші традиційним.


У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль "Колесо"

2011-10-04 11:00:43

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо Цими вихідними у місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль “Колесо”. Його започаткували Калуський театр “ЛюбАрт” та місцева філія Союзу українок.
У Івано-Франківську проходили V обласні спортивні ігри серед молоді з гирьового спорту

2011-10-04 10:00:22

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо У змаганнях брали участь команди м.Івано-Франківська, Рогатинського, Тисменицького, Надвірнянського, Косівського та Коломийського районів, всього 48 учасників.
Закінчився Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

2011-10-04 09:00:03

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо 2 жовтня у м.Києві закінчився Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. З хорошими результатами вернулась додому і збірна команда нашої області у підсумку зайнявши наступні місця…
1-2 жовтня село Погоня у Тисменицькому районі відвідали тисячі прочан

2011-10-03 17:59:49

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо З різних куточків України та з-за кордону (Сполучені Штати Америки, Польща, Словенія, Італія) прибули сюди паломники на XVI Міжнародну прощу вервиці за єдність Церкви.
На Івано-Франківщині відкрили новий тренувальний комплекс для рятувальників

2011-10-03 17:15:30

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо Новий тренувальний комплекс для вдосконалення вмінь та навичок з ліквідації і гасіння пожеж отримали прикарпатські рятувальники – на території села Микитинці Івано-Франківської міської ради…
Літературно-історичний екскурс «Вірний син свого народу»

2011-10-03 17:00:28

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо 29 вересня 2011 року працівники ЦРБ спільно з об’єднанням гімназистів Коломийської гімназії «Оберіг» провели літературно-історичний екскурс «Вірний син свого народу»…
В Коломиї відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби

2011-10-03 16:51:36

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо В Коломиї відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби на призи О.Довбуша. Серед учасників змагань були представники Грузії, Росії, Болгарії, Молдови, Вірменії та України.
О.Сич привітав акторів Івано-Франківського облмуздрамтеатру з 73-ім театральним сезоном

2011-10-03 16:40:23

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо 2 жовтня Івано-Франківський облмуздрамтеатр розпочав 73-ій театральний сезон. Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич привітав акторів та глядачів з цією подією…
Івано-Франківська обласна психоневрологічна лікарня №3 відзначила 30-річний ювілей

2011-10-03 16:26:14

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо На святкування запросили гостей з різних лікувальних закладів, представників влади і, звісно, тих, хто тут працював і працює. До речі, цікаві цифри: в лікарні 68 ветеранів праці, 11 з них працюють…
Кількість пожеж в Івано-Франківській області зростає

2011-10-03 16:20:51

У місті Калуші відбувся перший етнографічний фестиваль Колесо За минулі вихідні 01-02 жовтня на території області виникло 13 пожеж, одна людина загинула, життя ще однієї особи вдалося врятувати. Так, в селі Новий Мізунь Долинського району горів житловий будинок…

Косівщина - Новини Гуцульщини