Неділя, 05 липня, 2020

На Прикарпатті ведмідь напав на чоловіка біля його будинку

43-річний Василь Григорчук з села Річка Косівського району Івано-Франківської області зустрівся з ведмедем на вузенькій стежці неподалік від свого будинку. Не встиг навіть збагнути, що сталося, як хижак повалив його на землю.

- Піднявшись на задніх лапах, ведмідь заревів і накинувся на мене, - згадує Василь Григорчук. - Потім почав тягати мене по сторонах, як іграшку. Мишко не кусався, тільки штовхав мене. А потім різко схопився і втік .... Це сталося в лічені секунди.

- Коли чоловіка привезли на «швидкій», він був у шоковому стані, - розповіли «Фактам» в травматологічному відділенні Косівської райлікарні, куди доставили потерпілого. - Навіть не міг розповісти, що з ним сталося. Дізнавшись, у чому справа, ми не повірили своїм очам - після такої пригоди він сидить перед нами цілий і неушкоджений! Обстеживши його, ми виявили дві поверхневі рани на грудях і животі. Більш глибоке поранення виявилося на нозі - там навіть утворився набряк. Але це ніщо в порівнянні з тим, чим могла обернутися така зустріч. Зараз Василь Григорчук йде на поправку.

За словами місцевих жителів, у їхніх краях часто можна зустріти клишоногих. Але так близько до житлових будинків вони ще не підходили.

Косівщина - Новини Гуцульщини