Середа, 08 липня, 2020

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс

Новини та події | 2011-09-16 15:00:06

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс 15 вересня заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Брус провів робочу нараду, на якій йшлося про використання ставків на Івано-Франківщині та заходи щодо покращення ситуації в галузі рибництва.

Учасниками “рибної наради” були представники головного управління агропромислового розвитку ОДА, головних управлінь Держкомзему, ветеринарної медицини, статистики, рибоохорони та регулювання рибальства, обласних управлінь по меліорації та водному господарству, охорони навколишнього природного середовища в області, обласної державної податкової адміністрації, інших профільних служб та інспекцій.

Зазначалося: за даними головного управління Держкомзему, на Прикарпатті загальна площа ставків складає 4144 га, з яких в оренду передано 2768 га, або 67 відс. від загальної площі. Три водосховища - Бурштинське (Галицький район), Чечвинське (Рожнятівський район) і “Княгиничі” (Рогатинський район), на яких проводиться промисловий вилов, мають площу 1787 га.

В Івано-Франківській області також працюють три племінні господарства по рибництву:

- ПАТ “Більшівці-риба”, яке має статус племінного репродуктора по розведенню української рамчастої породи коропа;

- ДП “Рибгосп Галицький” - племінний завод по розведенню білого і строкатого товстолобика, білого амура та племінного репродуктора по розведенню великоротого буфало і канального сома;

- Хотимирське сільськогосподарське рибоводне фермерське господарство, яке має статус племінного репродуктора по розведенню осетрової риби - веслоноса. В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс тощо.

Відповідним службам доручено “сприяти впровадженню” у рибній галузі інтенсивних технологій (аквакультури, розведення цінних порід риб та ін.), “взяти під контроль” дотримання орендарями ставків вимог чинного законодавства, Земельного і Водного кодексів, стану гідротехнічних споруд, епізоотичного стану водойм, науково обґрунтованого рівня рибопродуктивності. Для покращення стану водних об’єктів буде проведено ряд організаційних заходів.

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА


Кількість суїцидів на Прикарпатті перевалила за сотню

2011-09-16 17:15:08

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс 106 випадків самогубства було зафіксовано від початку року на Прикарпатті. Таку сумну статистику озвучив днями начальник управління МНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.
«КораЛЛі» «Є»

2011-09-16 17:00:27

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс Івано-Франківські «КораЛЛі» прогресують. Менше року назад вони випустили міні-дебютник під назвою «Кралі», а вже сьогодні був представлений повноцінний альбом «Є»…
У соцмережах зареєстровані близько 70% інтернет-користувачів

2011-09-16 16:20:53

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс Європейська дослідницька компанія InsitesConsulting.eu підрахувала, що різними соціальними мережами в усьому світі зараз користуються більше 1 млрд осіб.
У Гвіздці на Коломийщині руйнується дитячий садок

2011-09-16 16:15:13

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс У Гвіздці Коломийського району на очах руйнується дитячий садок. Дошкільний заклад “Сонечко” повністю аварійний. Стара будівля просіла, а гнилу стелю підпирають дерев’яні балки.
Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі

2011-09-16 16:00:31

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс В Одесі відбулася XII Національна філателістична виставка “Укрфілексп-2011”, присвячена 20-річниці Незалежності України та 70-річчю героїчної оборони Одеси, яку організували…
Головою Ради підприємців м.Івано-Франківська обрано підприємця Петра Строїча

2011-09-16 15:40:10

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс В приміщенні українсько-канадського бізнес-центру відбулося засідання Ради підприємців м.Івано-Франківська. У засіданні взяли участь члени Ради підприємців-підприємці та керівники підприємств міста…
Коломию відвідали європейські журналісти

2011-09-16 15:15:36

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс 13-ий міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» цими днями розпочав свою роботу. Його проводять у Яремче, на базі Івано-Франківської ОДТРК.
В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс

2011-09-16 15:00:06

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс 15 вересня заступник голови ОДА В.Брус провів робочу нараду, на якій йшлося про використання ставків на Івано-Франківщині та заходи щодо покращення ситуації в галузі рибництва.
Коломийський cуд заборонив «скандальне» будівництво на вулиці Театральній

2011-09-16 14:40:33

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс Коломийський cуд заборонив «скандальне» будівництво на вулиці Театральній… Кілька тижнів назад сквер навпроти Національного музею Гуцульщини і Покуття раптово обгородили і почали…
У коломийській третій школі відбулося Свято осені

2011-09-16 14:15:26

В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс Це традиційний захід, який проводиться у закладі на початку навчального року. Цьогоріч свято приурочили 20-ій річниці Незалежності України та 770-річчю Коломиї…

Косівщина - Новини Гуцульщини