П'ятниця, 10 липня, 2020

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі

Новини та події | 2011-09-16 16:00:31

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі В Одесі відбулася XII Національна філателістична виставка “Укрфілексп-2011”, присвячена 20-річниці Незалежності України та 70-річчю героїчної оборони Одеси, яку організували Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” та його Одеська дирекція, Асоціація філателістів України та Одеське обласне товариство філателістів.

Перемогу на ній здобули наші земляки.

Великої золотої медалі та Гран-Прі виставки удостоєна експозиція батька і сина Задорожних з Івано-Франківська “Східна Галичина: з історії пошти 1759—1900 років”. Колекція охоплює початки функціонування пошти більше як за 140 років на землях Галичини під Польщею та під Австрією. Автори встановили невідому до цього часу оплату кореспонденції гербовими марками, три різновиди домаркових штемпелів Коломиї, Калуський рекомендований штамп та зразок галицької квитанції, порівняно з каталогом уточнені та збільшені терміни функціонування ряду домаркових штемпелів.

Експозиція вносить вагомий внесок у історичну науку, розкриває невідомі сторінки історії пошти, демонструє на аркушах старовинні листи, картки, телеграми, газети, які колекціонувались протягом цілого життя.

Дуже приємно, що захоплення передається по спадковості від тата до сина. Батько Анатолій Задорожний довгі роки працював у системі охорони здоров’я, в останні роки перед виходом на пенсію за інвалідністю – анестезіологом обласної стоматологічної поліклініки. Син Микита тепер працює стоматологом-ортопедом цієї ж поліклініки. Філателія — це не лише захоплення, а й один з методів збереження та вивчення історичної спадщини нашого народу.


Кількість суїцидів на Прикарпатті перевалила за сотню

2011-09-16 17:15:08

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі 106 випадків самогубства було зафіксовано від початку року на Прикарпатті. Таку сумну статистику озвучив днями начальник управління МНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.
«КораЛЛі» «Є»

2011-09-16 17:00:27

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі Івано-Франківські «КораЛЛі» прогресують. Менше року назад вони випустили міні-дебютник під назвою «Кралі», а вже сьогодні був представлений повноцінний альбом «Є»…
У соцмережах зареєстровані близько 70% інтернет-користувачів

2011-09-16 16:20:53

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі Європейська дослідницька компанія InsitesConsulting.eu підрахувала, що різними соціальними мережами в усьому світі зараз користуються більше 1 млрд осіб.
У Гвіздці на Коломийщині руйнується дитячий садок

2011-09-16 16:15:13

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі У Гвіздці Коломийського району на очах руйнується дитячий садок. Дошкільний заклад “Сонечко” повністю аварійний. Стара будівля просіла, а гнилу стелю підпирають дерев’яні балки.
Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі

2011-09-16 16:00:31

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі В Одесі відбулася XII Національна філателістична виставка “Укрфілексп-2011”, присвячена 20-річниці Незалежності України та 70-річчю героїчної оборони Одеси, яку організували…
Головою Ради підприємців м.Івано-Франківська обрано підприємця Петра Строїча

2011-09-16 15:40:10

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі В приміщенні українсько-канадського бізнес-центру відбулося засідання Ради підприємців м.Івано-Франківська. У засіданні взяли участь члени Ради підприємців-підприємці та керівники підприємств міста…
Коломию відвідали європейські журналісти

2011-09-16 15:15:36

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі 13-ий міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» цими днями розпочав свою роботу. Його проводять у Яремче, на базі Івано-Франківської ОДТРК.
В прикарпатських рибгоспах розводять короп, лящ, товстолоб, карась, буфало, судак, веслоніс

2011-09-16 15:00:06

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі 15 вересня заступник голови ОДА В.Брус провів робочу нараду, на якій йшлося про використання ставків на Івано-Франківщині та заходи щодо покращення ситуації в галузі рибництва.
Коломийський cуд заборонив «скандальне» будівництво на вулиці Театральній

2011-09-16 14:40:33

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі Коломийський cуд заборонив «скандальне» будівництво на вулиці Театральній… Кілька тижнів назад сквер навпроти Національного музею Гуцульщини і Покуття раптово обгородили і почали…
У коломийській третій школі відбулося Свято осені

2011-09-16 14:15:26

Прикарпатські філателісти отримали золоту медаль та Гран-Прі в Одесі Це традиційний захід, який проводиться у закладі на початку навчального року. Цьогоріч свято приурочили 20-ій річниці Незалежності України та 770-річчю Коломиї…

Косівщина - Новини Гуцульщини