Вівторок, 14 липня, 2020

ЄС та ООН профінансують 45 комунальних проектів в області

Вівторок, 13 вересня 2011 14:40

Протягом чотирьох наступних років дев’ять районів Прикарпаття братимуть участь у другому етапі Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», повідомили в прес-службі голови ОДА. За словами першого заступника голови ОДА Василя Плавюка, заявки на участь у конкурсі надіслали було всі 14 районів івано-Франківщини.

Їхній рейтинг визначали за двома основними критеріями: соціально-економічні показники і мотивація до використання методології розвитку із залученням громад. Отож за результатами конкурсного відбору обрали Калуський, Тисменицький, Городенківський, Косівський, Рогатинський, Галицький, Коломийський, Тлумацький та Долинський райони. А Рожнятівський, Снятинський і Верховинський включили до резерву.

Тепер саме сільські громади визначатимуть пріоритети для поліпшення умов свого проживання та запропонують для фінансування власні проекти. У кожному районі на конкурсній основі буде відібрано для втілення в життя п’ять проектів, які реалізовуватимуть на умовах співфінансування. Максимальна сума гранту на проекти з відновлення комунальної інфраструктури — 10 000 дол. США, пише «Галичина».

Косівщина - Новини Гуцульщини