Вівторок, 07 липня, 2020

На Прикарпатті відновлено навчання новообраних посадових осіб місцевого самоврядування

5 вересня в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій після літньої перерви відновилося навчання в системі підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У цей день почалися заняття четвертої групи новообраних сільських та селищних голів за професійною програмою підвищення кваліфікації (другий тиждень навчання).

Як інформують paralleli, у програмі занять передбачено вивчення бюджетних питань, управління майном комунальної власності, антикорупційного законодавства, забезпечення доступу до публічної інформації, стратегії розвитку агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та ін.

В період другого тижня навчання для слухачів професійної програми буде проведено виїзне практичне навчання на базі Смоднянської сільської ради Косівського району.

По завершенні навчання слухачі професійної програми, які успішно захистили випускну роботу та виконали навчальний план, одержать свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації, що засвідчує професійну відповідність займаній посаді.

Всього протягом вересня за професійною програмою навчатимуться чотири групи новообраних сільських та селищних голів.

Косівщина - Новини Гуцульщини