Неділя, 07 червня, 2020

Визначено переможців програми «Чорний ліс-2011»

З 9 по 18 серпня на базі с. Слобода Коломийського району проводився наметовий табір обласної молодіжної національно-патріотичної програми «Чорний Ліс - 2011», в якому взяли участь 150 осіб із 14 команд-переможців І відбіркового етапу області.

Мета цієї пізнавальної програми - формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, пошани до героїчної історії краю та народних традицій, військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту, а також популяризація серед молодих людей здорового способу життя.

Обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс-2011» приурочена святкуванню 20-ої річниці Незалежності України.

Як повідомляє кореспондент paralleli, для її учасників було проведено різноманітні конкурси, вікторини з історії визвольних змагань рідного краю, фольклору та етнографії, змагання ерудитів, знавців топографії, лісових кухарів, пісні й строю, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, спортивного орієнтування, командні спортивні ігри, представлення команди, конкурс на краще виконання патріотичної пісні, репортаж, конкурс таборової газети, конкурс пластики лісу, вечори відпочинку, а також теренова гра, яка включала в себе різні етапи Програми, а саме: метання гранати, повзання по пластунські під маскувальною сіткою, стрільба з пневматичної гвинтівки, розряджання та заряджання набоїв магазину макету АК-74, надання долікарської допомоги при травмі колінного та ліктьового суглобу та транспортування потерпілого, знання топографічних знаків.

Крім того було здійснення піший похід місцями національно-визвольних змагань на Коломийщині де і відбувся конкурс лісових кухарів.

18 серпня о 14.00 год. відбулось урочисте закриття обласної молодіжної національно-патріотичної програми «Чорний Ліс - 2011» в с.Слобода Коломийського району.

Переможцями стала команда «Круки» Коломийського району, яка отримала Кубок, медалі, грамоти та туристичну палатку; ІІ місце здобув рій «Горяни» Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Косівського району, які отримали медалі, грамоти та компаси; ІІІ місце - команда «Різунівці» Івано-Франківської ЗОШ №1, яких нагородили медалями, грамотами та каріматами.

Довідково
Обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс» проводиться з 1993 року. Її організатори – головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту й головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Косівщина - Новини Гуцульщини